BTW Kalinak hraval poker s mafiánom takáčom a pili pritom whisky - https://www.youtube.com/watch?v=zKE1y0uP61s
BTW Kalinak hraval poker s mafiánom takáčom a pili pritom whisky - https://www.youtube.com/watch?v=zKE1y0uP61s
Aktuálne-------dnes
06:56
EKONOMIKA
Dodavatelé ovoce a zeleniny ze zemí, které Kreml označuje za „spřátelené“, zrušili řadu smluv na vývoz do Ruska kvůli hroutícímu se kurzu rublu, napsal server The Moscow Times, zakázaný ruskými úřady. Rušení dohodnutých dodávek se týká vývozců z Turecka, Egypta a Íránu, kteří požadují, aby byla do cen zahrnuta rostoucí měnová rizika.
AKtuálne----------dnes
06:56
EKONOMIKA
Dodavatel
dnes
09:22
RUSKO
Na západě Ukrajiny se po ruském úderu ocitl přes milion odběratelů bez elektřiny. Ve Vinnycké oblasti zasáhla ruská střela dům a zranila ženu.
dnes
10:13
BOJE
Ukrajina hlásí sestřelení 79 ruských střel a 35 dronů. Prezident Zelenskyj kritizoval útok kazetovou municí na energetiku jako teroristickou taktiku.
AKtuálne---------Moskva si na NATO troufne. Otestuje spuštění článku 5, tvrdí šéf německé rozvědky- Rusko může zkusit otestovat platnost článku 5 o kolektivní obraně členů NATO, domnívá se šéf německé rozvědky Bruno Kahl. Neučinilo by to dle něj spuštěním otevřené války, ale izolovanou dílčí vojenskou operací. Kahl zároveň uvedl, že ke spuštění článku 5 by v budoucnu mohly vést i ruské sabotáže na území NATO.
Aktuálne!--------------potrebujeme viac striel Storm Shadow a Tomahawky!! Ukrajina čelí masivnímu raketovému útoku, bez elektřiny je přes milion lidí
Tak však pošleme všetky VW Touaregy zadarno batalionu Achmad ako súdružskú vypomoc od pana Blahu a problém bude vyriešený :-) nie je pravda ? :-)
Pani a babička Osipová z Petrohradu ktorá už zažila fašistov ( a dnes ich zažíva znova, aké paradoxné?? a to dokonca vo vlastnom domove ) zažila nemeckú blokádu Leningradu mala a má viac rozumu ako všetky naše kremlogrcky a putkan dohromady https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko…
Dneska budú zasa v Petrohrade demonštrácie??- NA VAŠINGTON!! FAK JÚuu ! :-) Nekecám to si fakt píšu na transparenty :-) šme še pobavili :-)
Natašo bylo to charašooo :-) urááá za rooooodinu Na RIA Novosti ! :-)
RuSSko je krásne RuSSko je moderné :-) šme še pobavili :-)-------citujem Bez ohledu na všechny ekonomické potíže, které na občany Ruska číhají, maloobchodní prodeje alkoholu za letošní rok dosáhly rekordních výšin od roku 2017, kdy se začalo se zveřejňováním oficiálních statistik. Prodej alkoholu za prvních deset měsíců roku se od té doby zvedl o 21 procent na 1,8 miliardy litrů.
Průdové motory malých výkonov vyrábaju Strojárne Velká Bíteš. Ukrajina može mat tychto motorov dostatok kolko len bude potrebovať Sláva Ukrajine Smrt okupantom ako aj slovenským pro-ruSSkym kolaboratom Článok
Slovenskej Ústavy č.32!!! a č.7/3 https://armadnizpravodaj.cz/letecka-technika…
Ty si tu nejaký nový Oni Ti to vysvetlia čo je to OČTK :-) Tvoju IP adresu tiež mame aj identitu :-)
Ja som lekár je nebojujem v zákopoch ešte Ti to nedošlo :-) šme še pobavili :-)
Presne Matematický vzorec je jednoduchý. RUSSko potrebuje peniaze. Peniaze má len ked robi obchod a obchod musi ist bez problémov. Obchod sa prakticky zastavil Zo západu nepride skoro nič všetko dodáva Čína No a Čína chce Juany alebo Doláre. Na nič iné Čína nepočuje. :-) Dovod krachu ruSSka bude takto len a len Čína. Všetky ekonomicke data ruSSka su zatajene a hodnota Rubla a odhad inflacie a urokova miera a "obsah fondu blahobytu" su jedine dostupne data. Fond Blahobytu bol pred začiatkom vojny 600 mlrd USD a dneska je 65 mlrd USD !!!! :-) šme še pobavili :-) RuSSko predavalo zlato a doláre aby udrzalo hodnotu rubla. Tie už nemá. Teraz za kazdy tovar z číny bude musiet zaplatiť o 30 percent viac Za pol roka o 100 percent viac a to povedie ku krachu ruSSka. Ruble si kludne natlačia ale nakupovany tovar z Číny vyleti do vyšok a to povedie ku krachu celeho ruSSka Howgh
šaak to odvezieme do jasnej tam je eldorado panelakov. pardon do demanovskej doliny
Odporúčame