PLUS +++++++++
RuSSko je krásne RuSSko je moderné :-) šme še pobavili :-)-------citujem Bez ohledu na všechny ekonomické potíže, které na občany Ruska číhají, maloobchodní prodeje alkoholu za letošní rok dosáhly rekordních výšin od roku 2017, kdy se začalo se zveřejňováním oficiálních statistik. Prodej alkoholu za prvních deset měsíců roku se od té doby zvedl o 21 procent na 1,8 miliardy litrů.
Průdové motory malých výkonov vyrábaju Strojárne Velká Bíteš. Ukrajina može mat tychto motorov dostatok kolko len bude potrebovať Sláva Ukrajine Smrt okupantom ako aj slovenským pro-ruSSkym kolaboratom Článok
Slovenskej Ústavy č.32!!! a č.7/3 https://armadnizpravodaj.cz/letecka-technika…
Ty si tu nejaký nový Oni Ti to vysvetlia čo je to OČTK :-) Tvoju IP adresu tiež mame aj identitu :-)
Ja som lekár je nebojujem v zákopoch ešte Ti to nedošlo :-) šme še pobavili :-)
Presne Matematický vzorec je jednoduchý. RUSSko potrebuje peniaze. Peniaze má len ked robi obchod a obchod musi ist bez problémov. Obchod sa prakticky zastavil Zo západu nepride skoro nič všetko dodáva Čína No a Čína chce Juany alebo Doláre. Na nič iné Čína nepočuje. :-) Dovod krachu ruSSka bude takto len a len Čína. Všetky ekonomicke data ruSSka su zatajene a hodnota Rubla a odhad inflacie a urokova miera a "obsah fondu blahobytu" su jedine dostupne data. Fond Blahobytu bol pred začiatkom vojny 600 mlrd USD a dneska je 65 mlrd USD !!!! :-) šme še pobavili :-) RuSSko predavalo zlato a doláre aby udrzalo hodnotu rubla. Tie už nemá. Teraz za kazdy tovar z číny bude musiet zaplatiť o 30 percent viac Za pol roka o 100 percent viac a to povedie ku krachu ruSSka. Ruble si kludne natlačia ale nakupovany tovar z Číny vyleti do vyšok a to povedie ku krachu celeho ruSSka Howgh
šaak to odvezieme do jasnej tam je eldorado panelakov. pardon do demanovskej doliny
Nič horšie ako filcka -ficiak a kalinák v slovenskej vlade už neexistuje! Ficiak poznal Bodora, Kalinak hrával poker s mafianom Takačovcov- Takačom a Pellegrini poznal celu suitu Mikuláša černaka, mafie preto ho v Bystrici nikto nevolil A Pellegrini kupil od brutalneho mafiána Sátora dom na Králikoch kde je pozemok plny zakopanych mrtvol Máš ešte nejaké otázky? šme še pobavili :-)
Fica nema na výber Vie že zrušenie ÚŠP ho nezachráni- alebo ked tak iba dočasne- že karta sa znova obráti, pamatník Jána Kuciaka a Martiny Kušnirovej vo Velkej Mači nateraz zakazany sa raz aj tak postaví a preto jediná jeho zachrana - Ficiaka a Hranola - je putkan !!
200 tisic mrtvych na 40 milionovy narod je stale pomerne male čislo. "Jeden mrtvy je vražda. traja mrtvy je niečo hrozné a strašné, ale stovky tisíc mrtvych sú už len štatistika". Celá Europa ma stastie že 1 sv vojna už skončila s podstatne vačšími obeťami Take čisla sa už nikdy nedosiahnu a vôľa ukrajincov bojovať skrátka rastie zo dňa na deň. Ak stratíte pribuzného alebo milovaného človeka alebo dieťa, stratíte zmysel života a chcete íst bojovať a zabíjať barbarských vrahov. S tym putkan a obyvatelia Kremľa akosi nepočítali.
Samozrejme o pol miliona vojakov neprišla. Ale tzv "casaulties" mozu byť 400 tisic to jest mrtvy a zranení Mrtvych ukrajincov bude menej ako 200 tisic a 60 tisic je amputovanych čo je statistika ministerstva zdravotnictva Ukrajiny.
Stovky malých detí boo zabitých alebo zmrzačených To je vizitka Putkana Následovníka Romanovcov Čaká ho aj rovnaký osud Osud sa nikdy nemýli
Pisal som ze ruSSko ktachne najneskor v maji. Nebudu penezi nebude tovar. Peniaze si vytlacia ale nebude tovar
O tomto píše už ja PRAVDA SK- Fico se pochlubil pozvánkou od Putina. S potěšením přijal! :-) KOLABORANT do kosti :-) https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evr…
Niečo pre dezolátov aby dnes dostali infarkt :-) -- Politológ Baboš: PS môže v prieskumoch prekročiť aj 30 percent
PS má náročnú úlohu zbaviť sa nálepiek, ktoré dostalo od Fica, tvrdí Baboš.
Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/23415926/progresivne-…
Správy RIA Novosti z Moskvy :-) "RuSSka slávna armada práve kupila14 dronov na dialkove ovládanie až z Aliexpressu Slava Prigozhinovi :-)
Ukrajinci mali mať tieto míny už dávno a ruSSáci by nikam dnes nepostupovali. Napriek tomu ukrajinci prejavuju hrdinsku odolnost a statočnosť voči vrahom z Ruska https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
Obzvlášt ak bol ficov skrytý kandidát na prezidenta :-) šme še pobavili :-)
Aktualitka .-) RuSSi skušaju po Zlom potom zas skúšajú po dobrom :-) šme še pobavili :-) ----citujem pred 38 minútami
V Rusku padá rubeľ aj akciové trhy. Inflácia je na vzostupe, centrálna banka stále zdražuje peniaze.
Pozajtra mrzne a padá sneh. Može sa to samozrejme šimečka a jeho dotácie :-) šme še pobavili :-)
Odporúčame