Predsa nebudú kráľovské štáty hrávať zápasy s východnými podľuďmi ! Tých plánujú zmiešať s čiernou rasou aby po Slovanoch nezostala stopa ! Je to vysoká hra a o to tu ide. Nákup stíhačiek F16, tiež smrdí korupciou ! Ale do USA sa nikto nebude navážať s našou KAKOU. Pri predaji a nákupe zbraní o aké balíky korupcie ide a to je 1000 rokov v poriadku a nikto si neškrtne. Lebo by to viac nerozchodil. Nebude pokoj na SK kým sa nezruší gestapácke komando ktoré berie ľudí v pyžame na vyšetrovačky ako v 1943 kde rodina Hawlova v Čechách spolupracovala s Gestapom. Cieľ tohto protiústavného komanda je zastrašovať život Slovákov. A rozbehlo sa to už do nežiadúcich smerov. Toto hádam na svete nemajú nikde iba na SK....no ako vidím ešte si užijeme.

