Hutko, daj GPS súradnice, chcú tam začať chodiť zájazdy žiakov zo ZŠ.....Sered sa im už zunovala.
Hutko, daj GPS súradnice, chcú tam začať chodiť zájazdy žiakov zo ZŠ.....Sered sa im už zunovala.
Andrej Matišák, poznáme Tvoje vnútro...inakší nebudeš. Píš si ale čítať to nebudeme. Nervová sústava nám je vzácnejšia.
Chápte tohto novinára.....na iné témy nemá, tak ho nechali propagovať spodné ženské prádlo....
Najskôr treba vyčistiť Kuchyňu a Oremov Laz ! A potom sa môžeme baviť o JRD pri Trnave.....Súdruh Lajčák by tiež mohol lepšie vykonávať svoju prácu a rozpustiť zákonom Maďarské Hnutie župa 64...! Lajčák sa totiž k niektorým veciam chová laxne.
Markovič, nebol si komik ani zabávač, bol si len zosmiešňovač a znásilňovač Tvojho myslenia , ktoré malo za cieľ naprogramovať slovenský národ na poľnú cestu ničoty mimovládok.
Áno Chorváti majú pravdu ! Ale ilumináti si priali inak. Za prvé Francúzi do reprezentačných dresov obliekli chlapcov z Africkej kolónie. Už to je plus. Skúste s ním behať. Kórejčan musí spraviť 3 kroky, kým afričan jeden. Na ihrisku som za Francúzsko videl hrať iba čiernych. Aj s týmto y sa malo niečo robiť. Dajme potom každému rovnaké podmienky ! Aj Slovensko chce 10 hráčov z Afriky, len brankár bude biely ! Toto isté robia Briti zo svojich kolónií a Belgičania. Mal by sa aj v tomto robiť poriadok. A mala by sa do toho chytiť aj naša KAKA. Veď to čo robil srbský rozhodca v Trnave v zápase SK-Anglicko, išlo každému vytrhať oči a srdce. Ešte že Kozák to prežil živý. Na takéto veci sa nezabúda. Špina sa ani rokmi nezmyje.Len preto že Angličania sa báli o postup. Aj SK mohlo postúpiť z baráže ako Chorvátsko ale západná šľachta predsa nebude hrať s podľuďmi z východu. Sledujte to, opakuje sa to pravidelne !
Britský reportér Sky News, priniesol čerstvú správu, že Clinton pozerá prenos TV na ranči a vykonáva fajčenie....už tretí raz.
To čo má znamenať táto neostrúhaná správa reportéra Sky News, že Trump na Putina mrkol.... Ja osobne to považujem za cielenú provokáciu reportéra....mali mu prezrieť vrecká či nemá novičok. O Britoch je známe, že látku Novičok nevedia bezpečne skladovať. Nedodržujú bezpečnostné predpisy.
Ja rozumiem tomu ...ale smiešny je ten štýl písania novinárov, ktorí vyštudovali Mas medi kom....a používajú otrepané štýly písania.
Reuters Top News ( podobné ako slovenské Tupky ) čakal že na portáli Flight Radar24.com budú pri lete tohto lietadla udávať cieľovú stanicu ! Bože, ochráň nás od týchto nímandov ! Skadiaľ to berú, že na radare sa udáva cieľ takýchto letov ? To platí len pre poprašovacie lietadlá a pre lietadlo Andera do Popradu, ked tam mu zosadá na ihrisku pred domom.
Radosť čítať tento plátok ( ukradnutý ako denník UV KSS).....jednali medzi 4 očami....len za prítomnosti tlmočníkov. Takže podľa statických výpočtov tam bolo 8 očí a denní píše že .4 !
Francúzka africká kolónia zahrala pekne a ukázala svetu že aj Afrika vie hrať futbal. Francúzi im dali za to zrkadielka, limpopo, ceruzky a zadarmo dali ušiť dresy........
Slovensko takéto šťastie v živote nemá že by sme mali Slovenské Kongo v Afrike ! Kým Francúzi rabovali Afriku, Slovač tu musela 150 rokov bojovať proti Tureckému Islamu....ktorého sme sa nakoniec zbavili za pomoci poľského kráľa Ján Sobiesky v septembri 1683 !
Najkrašia žiara je keď cvičí ráno a robí roznožky......Vtedy žiari celá izba tak, že sa zaťahujú aj žalúzie....
To ktorý pisálek toto píše z redakcie...on tam bol ? A čo ? Musel si dať okuliare proti ´žiareniu...?
Hriňovskí junáci sa pýtajú Sakovej čo robia americkí vojaci na Oremovom Laze, ktorý je stále v prenájme Ruska ?
V Detve v mestskom rozhlase hrali dnes na želanie Kiskovi pieseň....
Fotograf sa dostal blízko Vojvodkyne a voňal či má gaťky podľa počasia .....a zafúkal vetrík a zacítil Nina Riccci
Futbalovému svetu, kraľujú Afričania......Francúzsko, kde si...? Nevidím Ťa !
Ja som bol vďačný aj za zábery 92 ročnej súdružky Makronovej....Na to číslo dobre vyzerá, bude to ťahať spolu s Eržébet II. z Albiónu....
Videli sme aj TV spoločnosti oprávnené na prenos zápasov MS. Všetky kamery mali zákaz snímať v hľadisku Putina.
Len potom ked odovzdával medaile , tak hi už museli ukázať.....Totalita, má svoje prísne pravidlá.
Odporúčame