Slovensko kúpi 14 stíhačiek F-16 od Američanov, zaplatí 1,59 miliardy eur
Slovenský Partizánsky oddiel umiestený v našich horách, vedel už pred 15 rokmi, že stíhačky kúpime od USA. Samozrejme staré typy z ich skladov za cenu ako nové ! Komu by si USA nechali ujsť dobrý kšeft ? O 8 % lacnejšie...? Ale náhradné súčiastky a výcvik bude drahší o 57 %.....takto nás dorazia k zemi. Nebudeme si my vyberať že čo si kúpime, diktátor USA nás pritlačí k zemi ako hada aby bolo jenu dobre !
USA nič nevyrábajú len zbrane, ktoré potom pod nátlakom predávajú svojim kolóniám ! Gorbačov, neľutuješ ani teraz svoj krok ? Na Malte sa ožrali obyčajným rožkom namočeného do piva ...! A ty si im skočil na lep. Gorbačov prejav svoju ľútosť aspoň teraz pred smrťou !