To máš od samotných Ukrajincov a Rusov??? :?) :) :) Nepriestrelné!
To máš od samotných Ukrajincov a Rusov??? :?) :) :) Nepriestrelné!
Neumreli "miilióny," dementele. Na to by museli byť niekde hromadné hroby, tisíce strán v matrike a správ v novinách, čo aj komunistických! Pár tisíc ich umrelo na choroby a podvýživu - a to aj v Kazachstane a v Povolží! Chýlilo sa k vojne, Sovietske Rusko muselo zbrojiť - a Anglosasi predávali stroje, zariadenia a zbrane len za OBILIE, nechceli ani zlato, ani drevo, ani uhlie, no tak predávali. A na ďalší rok boli katastrofálne suchá! Ale potom dovážali obilie z okolitých štátov, ba aj z USA! Sú o to záznamy: prideľovali vrecia podľa osôb v rodine! To v USA zahynulo PˇAŤ MILIÓNOV ľudí počas Veľkej depresie - preto hodili také isté číslo na S. Rusko!
Torpédo sa uvoľnilo, ponorka Memphis odplávala, dementele - a torpédo spravilo dieru do Kurska! Potápala sa pomaly... medzitým amíci sľubovali veľké peniaze za mlčanie. Ináč by musela byť vojna!!!
Veď už zabrala - severné oblasti! Vlastný gól!
To sú iné storočia a zvyky...A s Uhorskom to neporovnávaj - to bol xenofóbny feudalizmus!
Myslel si to dobre, ale...
Tak, že hnutie bez členskej základne pozbieralo, koho poznalo s kým bolo v príbuzenstve alebo s kým susedilo...
Keby ostávali v službe - oni sú dokonca povýšení!!!
A tie sú spochybnené. Len " myslivcom" je všetko jasné - ako na futbale...
Ty vôbec rozlišuješ medzi dokázanými vrahmi a inými osobami?
A o koľko nás zadlžia, koľkým svojim firmám ešte prihodia? Koľko nevinných ešte vezmú do väzby? Ako dlho nás ešte budú ponižovať "opatreniami?" Najdlhšie v Európe, lebo sa boja!
No ty si iný odborník! "
"Kalimu" nič nenašli, - to sa sakra snažili - a u Bodora uvidíme, či ho nepustia!
Princezná so sklddky si nevšimla ani list zúfalej vyšetrovateľky, ktorej sa vyhrážajú väzením a možno aj smrťou!!!
Takže policajti NAKA nepoznajú paragrafy? No nie - lebo ináč by sa neusilovali podpáliť kolegyni auto a "robiť na Ficovi, Kaliňákovi, Pellegrinim!!!" ROBIŤ - až potom obviňovať!!! Ale poznajú., poznajú - preto ich aj prekrúcajú viac než je ich písomná podoba! A to sudcovia nemajú čo robiť, že budú riešiť aj prekrúcanie paragrafov policajtov???
Mladej krasokorčuliarke spôsobili STRES, po ktorom môže jej výkonnosť klesnúť. Okrem toho deň-dva netrénovala alebo menej...
Už vytlačili - a strašne to zapácha!
Nekutraj si a pohľadaj - kde neexistuje korupcia????? Je to súčasť neoliberálneho (čiže naopak prevrátenej slobody) systému!!!
Tebe je zbytočné vysvetľovať, že existujú nejaké paragrafy, čo?
Okrajina nie je schopná dodržať žiadnu dohodu, preto je zbytočné sa s jej PRDstaviteľmi stretávať!
Bajden môže zareagovať rýchlo a rozhodne tak v svojej kúpeľni alebo...vedľa!
To by museli vystreliť aspoň dvadsať po jednej hypersonickej rakete, po celej dráhe - možno by trafili! Ale ona manévruje, takže ani to...
Bola to dohoda s vyhrážkami amíkov - ich ponorka zavadila o torpédo Kurska. Dostali tajné odškodnenie.Nevieš nič, radšj mlč.
Odporúčame