Nedali rozkaz, d Émentál,vyhnali ich hydrosonickými vlnami! To je ako keď ti na sud búchajú kladivami!!! Ihneď sa odplazili! Nechaj tak, je to mimo tvojho pochopu...
Nedali rozkaz, d Émentál,vyhnali ich hydrosonickými vlnami! To je ako keď ti na sud búchajú kladivami!!! Ihneď sa odplazili! Nechaj tak, je to mimo tvojho pochopu...
Čo robia vlastenci USA v slovenskom parlamente???
A-háááá! Tak v pondelok 14.ľ. má Štátna duma schvaľovať (alebo odmietnuť) návrh poslancov prijať DNR a LĽR do RF, čomu má predchádzať REFERENDUM! A potom (asi pozitívny) návrh to predložia prezidentovi. Tak z toho vyplýva Bajdenovi, že "zaútočiť" by mali hneď 16. 2.??? Voľáko sa ponáhľa, dedko, ako by sa už nevedel dočkať. Putin neschvaľuje návrhy za deň - okrem toho, ak má byť referendum, načo by útočili??? A EUSA chcú zavrieť nebo v tých dňoch - to znamená, že korupčníci a zločinci by nemohli ani odletieť! museli by čakať v lietadle, kto príde skôr - amíci, povstalci, Rusi??? Prekérna situácia! EU pritom znížila hodnotu ukrajinských podnikov a majetkov a zvýšila percentá úverov - na 30%. To tam môžu oligarchovia rovno zabaliť. Ale odletieť nemôžu - tak ich nútia podporovať vojnu? Safra, to je horúce!
Spýtaj sa farmárov v "chránených oblastiach!" Tam prieskum Narkóza nerobila...
Určite pred - to by nestihli! Prefíkane pozdržali.
Nemáš poňatia kto a ako sa dohodol s Hitlerom. Spisy s Hessom a i. zatajili zase na 70 rokov!!!
Voľáko dlho ich vedú - už sedem rokov!
Nechápem, tak prečo sa potom spájali s okrajinskými neonacistami a benderovcami?
Generáli nič nerozhodujú dostávajú príkazy! (Od TNK a bankstrov cez P-Rézidenta)...
A to žlté oko, to sú ukropskí špióni... Majú ich obkľúčených! :)
Aj BieloRUSI. Btw polovica Bielorusov bojovala s hitlerovcami mohutným partizánskym odbojom!
Fnes netreba uniformy. Vyhlásia, že "Rusi" spácha kyberútok - a to je podľa amíckeho vojnového slovníka dôvod na vojnu. Len čím budú bojovať, nevedno. Ukrajinci s neukázali dostatočne hlúpi...
Večné poľské komplexy - no nebudú veľmoc, nebude Trojemorze!
Majú hypersonické rakety, dementi! Oni nepotrebujú obsadzovať cudzie územia - svojho majú až-až!
To aby mohli "prekladať" tie anglosaské bludy, ako posledne od tej Trusovej!
Je nemysliteľné, aby to bolo omylom! Za také veci zodpovedá vedúci vydania, jazykový redaktor, posledná korektúra a musí o tom vedieť šéfredaktor,ešte to môžu aj stiahnuť - to trvá!
Chachá, ani nevystrelia - väčšina ich to nevie ani používať! A na čo vystrelia, dementele? Na ruské hypersonické rakety, meniace smer??? Si ti len zadubený - už ti nepomôže ani vojna!
Ty tu nesplietaj o násilnom pripojení - Pobaltie kúpil Peter I. po vyhratej vojne so švédskym kráľom! Zaplatil za to 80 vozmi striebra! Ináč by boli Švédi, žiadni Litovčania, Lotyšania, Estónci!
Po občianskej vojne načas patrilo Nemecku - nevedno, prečo ho boľševici odovzdali, ktoré vojnu prehralo - potrebovali mier.
V Litve, Lotyšsku, estónsku boli TIEŽ KOMUNISTI a pred vojnou požiadali Červenú armádu o pomoc! No velenie potrebovalo aj rozhodovať o obrane miest, a tak sa pripojili k ZSSR! Vo vojne sa zachovali podlo - podporovalli Hitlera - a tak vedenie ZSSR opäť stavilo na tamojších komunistov! Sk boli "odporcovia" vyvezení na Sibír - tak to boli práve títo fašisti! Hlad bola j v Rusku, aj v Kazachstane - lebo Anglosasi na zničenie Sovietskeho Ruska vyžadovali za stroje, zbrane a autá práve obilie - a ďalší rok boli suchá! Sovieti potrebovali industrializáciu a zbrojenie! To SEBE pripravili "hladomor"???
Neviete nič, len opakujete anglosaské drísty!
Ten UKRAJINSKÝ BUK je zaevidovaný s číslom a rokom 1986!!!
Fakt, je strašné, že sa Bajden vyhráža celému svetu kvôli nejakej krachujúcej Okrajine!
Odporúčame