Signalizuje to jediné: Amerika je odporná smradlavá hyena, ktorá skapína.
Signalizuje to jediné: Amerika je odporná smradlavá hyena, ktorá skapína.
Na tomto prípade je vidno, že v USA nevládne prezident, ale takzvaný deep state.
Vo voľnejšom slovníku židovské banky.
Znova si potvrdil, že psychicky ťažko chorý človek.
Ale obávam sa, že to je väčšina z priaznivcov Bruselu a Izraelu.
Izrael robí POGROMY na semitov denno-denne.
Ale Izrael - to azda ani nie sú židia.
Preto je Putin despota, ale Trump demokratický prezident . Hech :-)))
Ale vážbe - Putin by to samozrejme mal spraviť.
Sprosto klameš. Si psychicky vážne chorý človek.
Vidno, že prakticky všetci antificisti tu sú židia.
Nixona prinútili. A Clinton bol tiež takmer impeachovaný.
Odstup hlavy štátu je málokedy dobré riešenie. Ale USA je satanský vred a čím horšie preň, tým lepšie pre svet.
Jkameš. Rusi nikoho neznásiľňovali.
Tebe Velkorus niekoho znásilnil? Mamu?
On nepotrebuje, on je Ježiško. Na noc sa pribíja na kríž.
Takže podporuješ Irán?
Alebo máš dvojaký meter, Mišo Mo?
Sa spýtal, čo je to kilometer?
Klameš.
Ukrajinskí Rusi majú žiť s Veľkorusmi v mieri a bratstve.
Ani ty o žiadne prímerie nežiadaš.
Možno ťa preto beztrestne zabiť?
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Toto nie je naša vojna.
Je to občianska vojna v Rusku.
On tu len hľadá svojho milenca. Chýba mu.
Smrť by bola pre Zelenského teraz určite najlepšie riešenie. Určite lepšie, ako vysieť na háku a nechať si sťahovať kožu po centimetroch ... čo mu spravia jeho ukrochochlo bratia, ak nezoženie ďalšie miliardy.
Ty spávaš s mošem?
Oslobodenie Luhanska znamená jedno: front sa zúži a teraz Rusi budú robiť banderovcom naozaj zle.
Pomaly, pomaly, ale kruto.
Odporúčame