ked tak čítam tie tvoje hlúposti, tak rozmýšľam, či si naozaj tak hlúpy alebo tak naivný...alebo tak zaplatený fickom, že tu šíriš tieto klamstvá.
Čo z tohoto j pravda?
ked tak čítam tie tvoje hlúposti, tak rozmýšľam, či si naozaj tak hlúpy alebo tak naivný...alebo tak zaplatený fickom, že tu šíriš tieto klamstvá.
Čo z tohoto j pravda?
to sa naozaj podpíšeš pod takéto hlúposti...?
Ved tomu môže uveriť iba naozaj nesčítaný človek alebo fickov fanatik, ktorého okrem fickových rečí nič iné nezaujíma.
ak majú dôkazy o russáckych linkoch - anonymných - koho majú obviniť?
Nepochopiteľné pre teba, že internet je neskutoične anonymný...?
nedaj sa s takouto hlúposťou vysmiať.
dovolí si hovoriť svoj názor.
Poznáš taký výraz...?
a tie dlažobné kocky už dal ficko navoziť pred úrady? Že akože pokus o prevrat...?
najmä poniektorí, ktorým chorbná túžba po moci po vzore ich moskovských vzorov zatemnila zdravý rozum
pre teba asi psycholog..aby si posúdila aké hlúposti vypisuješ.
zľakli sa iba rozumní ľudia - ty iste nie - lebo toto vyzerá na to, že ficko stále viac ide v mečiarových šľapajách a stále viac sa prejavuje jeho túžba po nekonečnej neobmedzenej moci.
to sa zmôžeš iba na takú somarilu? Niečo k veci napísať vieš?
ficko chce byť hrdina , odkedy prišiel z Moskvy - tej Moskvy, ktorá začala krvavé jatky na Ukrajine.
Prečo ho aj s tebou ma tebou podobným hlupákov nezbaliť a neposlať ich do Moskvy nech sa pripojíte k pokrokovému a mierumilovnému Russácku a tam môžte bojovať za záujmy mocichtivého ficka a Putina - lebo vy za Slkovensko nebojujete.
Priemerna mzda v EU parlamente je 32 000 eur mesacne.????
Túto somarinu si vyčítal kde? V Moskovskom večerníku?
Tak, milá konšpirátorská špina - kľud, psychiatra - a nešír paniku a klamstvo.
teba viac zaujímajú takéto témy namiesto bezpečnosti sveta...no, každý máme svoje hodnoty
kedže sa už Trump predviedol svojou politikou, tak možno je choré tvoje pochybovanie o jeho normálnosti...?
fašisti sa zgrupujú....
............................
- SI IBA TUPÝ fickov zamestanec - po tomto príspevku niet o tom pochýb.
A ešte - si aj KALIBER alebo KALIOSKOP ?
.........................
........................ ...
- SI IBA TUPÝ fickov zamestanec - po tomto príspevku niet o tom pochýb.
A ešte - si aj KALIBER alebo KALIOSKOP ?
...........................
- SI IBA TUPÝ fickov zamestanec - po tomto príspevku niet o tom pochýb.
A ešte - si aj KALIBER alebo KALIOSKOP ?
.........
a ešte - SI IBA TUPÝ fickov zamestanec - po tomto príspevku niet o tom pochýb.
A ešte - si aj KALIBER alebo KALIOSKOP ?
...ešte nestihli z Moskvy pricestovať, ficko musel cezb Ankaru....
Odporúčame