......................
a ešte - SI IBA TUPÝ fickov zamestanec - po tomto príspevku niet o tom pochýb.
A ešte - si aj KALIBER alebo KALIOSKOP ?
......................
a ešte - SI IBA TUPÝ fickov zamestanec - po tomto príspevku niet o tom pochýb.
A ešte - si aj KALIBER alebo KALIOSKOP ?
.................
a ešte - SI IBA TUPÝ fickov zamestanenc - po tomto príspevku niet o tom pochýb.
A ešte - si aj KALIBER alebo KALIOSKOP ?
lebo ju ešte nenašli alebo nevytvorili...
.................
a ešte - SI IBA TUPÝ fickov zamestanenc - po tomto príspevku niet o tom pochýb.
A ešte - si aj KALIBER alebo KALIOSKOP ?
............
a ešte - SI IBA TUPÝ fickov zamestanenc - po tomto príspevku niet o tom pochýb.
A ešte - si aj KALIBER alebo KALIOSKOP ?
...a ešte - SI IBA TUPÝ fickov zamestanenc - po tomto príspevku niet o tom pochýb.
A ešte - si aj KALIBER alebo KALIOSKOP ?
Blbeček si skôr ty , lebo sa ani len nezamyslíš nad tým čo tento ficko so sSlovenskom stvára...toto tu bude na dlhé roky - táto fickom budovaná nenávisť
čo už od jednoduchej Martinky čakáš*?
demente - odpovedz :
a ešte - SI IBA TUPÝ fickov zamestanenc - po tomto príspevku niet o tom pochýb.
A ešte - si aj KALIBER alebo KALIOSKOP ?
a ešte - SI IBA TUPÝ fickov zamestanenc - po tomto príspevku niet o tom pochýb.
A ešte - si aj KALIBER alebo KALIOSKOP ?
iba v tvojej tupej gebuli a tvoje tupej propagande
vycucol si si, čo sa ti hodilo - ako správny klamár.
Tak ako klamár aj pokračuj, milý KLAMÁR
KAPIOSKOP & Kaliber - niekedy by ste mali aj odpovedať na otázky - ale na to už nemáte gule, že, fickom paltení trolkovia...
a daj, kde ten *Zelenský povedal, že bojuje za Šimečku????
Píííííííííííííííš ,m čakám na tvoju debilnú fundovanú odpoveď,
nejako si to poplietol - protesty teraz chce tvoj ficko zakázať,,,
na toto stčí max 2 a pol roka...ak vôbec
že toľko eurofondov rozobrali smeráci - nejako si na to zabudol?
Aj fickov synáčik dostal eurofondy - zabudol si?
alebo blázon v opozícii?
Kaliber je smerom platený troll - tak bacha naň
myslíš ficka? Alebo gašpara?
Odporúčame