zjavne vo svojom nezboriteľnom obdive russáckych vrahov si nepochjopil pointu článku...ale čo už od človeka, čo obdivuje russákov.
zjavne vo svojom nezboriteľnom obdive russáckych vrahov si nepochjopil pointu článku...ale čo už od človeka, čo obdivuje russákov.
identifikovali ho v moskovskom večerníku?
už na väčšiu hlúposť sa nezmôžeš?
už si sa pochodovaním zaradil medzi hlupákov, čo nič iné nevedia, iba opakovať fickove drísty?
tebe zjavne nevadí že toto je iba téma pre takých, čo nemajú inak ako zaujať... a aj pre tých, ktorí takýmito "témami" zakrývajú oveľa väčšie ekonomické alebo politické problémy..
Ale chudobným duchom postačuje aj téma "72 pohlaví"....
amnestie sa zrušiť nedajú...
Aj tie mečiarove boli právny problém a podarilo sa iba, lebo to nebolo celkom v súlade so zákonom
...zlatý vek ...populistov...
a tebe podobní hlupáci vypisujú tebe podobné hlúposti...lebo argumet nemáte
týjm, že poukázali na možný nedobrý fickov stav možno niečo aj zachánia... prykyvkovať bláznovi je stávať sa bláznom aj sám
ten, čo liezol na plot - tenm je predsedom vlády Slovenskej republiky, zodpovedný za smerovanie 5milinového štátu?
Pííííš
iste -a ty si namýšľaj, že dehonmestovaním (vo fickovom štýle nenávisti) si fickov psychycký stav vyriešil.
fickoovce tu drístajú, lebo bol Matovič a tak ich "argument" je, ža ačomatovič...
Ale Matoviča už jeho bývalí voliči nevolili, lebo videli, čo je to za nepodarok politický.
Ale ficko ovečky toho svohjo budú voliť , nech bude stvárať hocičo...
Tak milé ficko-ovečky - kto má zdravý rozum, a kto je večný hlupák?
Píííííšte
nuž, 100 ľudí - to už budú aj nejakí odborníci.
Už iba samotná logika nepustí - a tá vaša logika hovorí, že fickoovce a logika - to k sebe neide.
na poľutovanie sú tí, ktorí obhajujú a obdivujú vraždiace Russácko a ich predstaviteľov
áno, išel by som za nimi, lebo vedia povedať aj svoj názor aj aj pravdu - to čo fickovci ani nevedia pochopiť, čo to je.
takže hor sa privatizovať ako v Russácku - kde cca 50ľudí vlastní 95% národného bohatstva...
A bežný občan má výplatu, zaostávajúcu za celiu Europou...
ak ťa niekto napadne a ide ti o život - je jedno, na akej životnej úrovni žiješ.
Dokážeš to pochopiť?
porzi si fakty o fickvých vláda a o matovičovej - a nedrístaj tu fickvkú propagandu. A to nebudem uvádzať, že ficko NIKDY ale NIKDY nečelil ekonomickej a ešte k tomu Covid kríze ... vládol iba a iba v čase ekonomickej prosperity.
takže podľa teba by mali držať hubu a krok?
To je tá vaša fickovská vízia Slovenska?
Odporúčame