a už bool u nejakého odborníka na duševné zdravie?
a už bool u nejakého odborníka na duševné zdravie?
áno, chystá.. za chvíľku začneš blúzniť o jašteroch-vládcoch sveta
chápať sa to dá aj tak, že už nič napísať nevieš, ani len trooocha rozumné.
Vám, fickom plateným trolom, tak nič iné neostáva, len hlúposti písať
výsledok volieb pre teba znamená, ža máš držať hubu a krok.
pre nás ostatných - ŽADNE voľby nám nezakážu hovoriť svoj názor (pre teba to neplatí-ty musíš opakovať ten fickov).
na smiech tu śi akurát tak TY
tvoj príspevok jedným slovom :
SRAČKY
Viacerými slovami:
platená ficko obhajoba/ficko propaganda
takže to ten Gašpar teda môže robiť na Slovensku - tak si to chcel povedať? Lebo a čo oni...?
Hlupák...
bojí sa ficko, že? Bez moci je z neho iba taká strelená sliepka.
A ty- zamestanec ficko propagandy - zasa máš J DENNú AJNPOOBEDNú?
ak si pozrieš fickove prejavy, tak je zrejmé kto je kandidátom...
Ak to teda vôbec vieš posúdiť a rozlišovať veci verejné
už nejaké vojsko vtrhlo do členského štátu NATO, ako to urobili russáci v 1968?
Kde a kedy ?
v r.2020-21-22 tam boli FIco, Blaha, a osttná semrácka banda...tieš flustráti z toho, že im viacerým hrozila basa za ich zlodejstvá
najvyšší čas prijať zákon, ktorý zakáže vládnucim predstaviteľom KLAMAŤ, ŠÍRIŤ PANIKU, ŠÍRIŤ NENÁVISŤ voči svojim oponentom, a KOLABOROVA5 s nepriateľskou mocnosťou.
..a jeden vôl, ktorý rozorie celú krajinu....
tak daj JEDEN JEDINÝ relevatný DOKAZ, že mu posiela peniaze na najkú "protislovenskú" činnosť.
Pííííš, čakám na dôkazy.
tak prečo vyvoláva toľko nenávisti voči iným občanom Slovenska, ktorí nesúhlasia s jeho politikou?
Pííííš, čakám na tvoju odpoveď
váýsledok volieb podľa teba znamená, že už máme 4 roky držať hudu a krok a nesmieme ani len prejaviť svoj názor?
Ak áno - prečo Fico a spol nerešpektovali výsledok volieb 2020 a neustále štvali proti vtedajšej vláde? To už bolo podľa teba v poriadku? Jeden smie, druhý úž nesmie???
Pííííš, čakám na tvoju odpoveď, falošný človeče
áno, a pre toho sa teraz budeme 100rokov ohýbať pred russáckou zvôľou a koplonkovať sa im ?
Len nezabudni - ZSSR bolo do júla 1941 SPOJENCOM Nemecka a podieľalo sa na začiatku 2 svetovej vojny obsadením viacerých krajín východnej europy + podporou Nemecka ekonomickou aj vojenskou.
A nezabudni - aj nás "oslobodili" ale už tu ostali - a tomu sa hovorí OKUPÁCIA.
Takže nás viac ako 40 rokov okupovali
mladým myslíš toho dedičného šéfa ˇGašpara, alebo kaliňáka...?
len toho seresa na Slovensku ešte nik - samozrejmä okrem ficka a vás , jeho tupé stádočko - nevidel.
to si myslí a verú tomu už asi väčšina slovákov...
Odporúčame