nejaký dôkaz o napumpovaní, milý klamár? KONKRETNE..
nejaký dôkaz o napumpovaní, milý klamár? KONKRETNE..
v 1989 bolo na námestiach (vraj) 500.000 v celom ČSSR - a padol režim nerušimj...
čo stvára ten ficko vidí každý a nemusí byť ani psyhlog ani psycho....,
ten, čo mu nevadí,ako sa ficko správa - ten by sa mal nad sebou zamyslieť.
ficko ukáže prstom ne niekoho, síce bez dôkaozv a to aj najmenších - ale teliatka tvojho typu veria...ved preceda nikdy neklame...teda okrem tých prípadov, ked klame...čo je každý deň.
Ale ty -- fickovo teliatko - iba prežúvaj toto fockovo falošné seno a nadávaj, tak ako to tvoj vodca káže
takže nie Russácku, ktorej vojačkovia vraždia na Ukrajine?
Lebo pre toto vraždenie Ukrajina neobnovila tranzit.
iste - len niečo okrem rečí majú?
Lebo gašparko napíše hocičo, čo mu ficko nadiktuje...
málo sa snažíš, hlúpy človeče - argumentu nemáš, iba tieto tvoje výgrcy...to je všekto na čo sa zmôžeš.
Dne si si fickovu výplatu nezaslúžil...
toľko výmyslov a klamstiev - to sa nevidí tak často.
To ti musí byť veľmi zle od žalúdka, ak si toto sám vygrcal...?
už zavreli gašpara a ficka...?
nie, viac...ficko dovezie nejakých dôchodcov za guláš....
na Ukrajine strieľali vtedy preizdentom ukrajinským nasadení strelci - teda vládni zamestananci.
A dosiahli opak, ako cchcel prorussácky prezident dosiahnuť...nerozpŕchli sa, ale donútili parlament odvolať prezidenta.
Toto sú fakty - a teraz daj nejakú russácku propagandistickú verziu....
už vidíme tú hläúposť, čo sa snažíš ficka agašparka nejakop obhajovvať - ale stále iba dehonestovaním a urážaním - lebo argument nemáš
milý čistý velice "inteligentný" a neskutočne čestný pisateľ,
tie tvoje russáckych vrahov podporujúce príspevky šír medzi tebe podobnými ľu´dmi, čo by russákovi aj zadek vylízali , ak by takýto šiel okolo.
O tvojom zrejmom nacizme sa vyjadrovať v tejto chvíli nebudem (..tovje:"....Putina v boji proti svojim súkmeňovcom") .
Fico nám NIČ nekompenzuje - všetky tieto peniaze sú zo štátneho rozpočtu - z ktorého aj sám Fico žije (teda okrem toho, čo korupčnícki smeráci odovzdávali "šéfovi", ako títo poniektorí priznali).
Takže až bude Fico rozdávať zo SVOJHO - nie z NÁŠHO, tak si tu otáraj tú tvoju špivavú nacistickú tlamu na jeho obranu.
Vrahom ukrajinského ľudu je Putin - iste si si aj ty v tvoje fanatickej zaslepenosti všimol, kto posla russáckych vojačkov vraždiť na Ukrajin - Zelenský to nebol. Tak alebo máš v hlave prázdno, alebo iba russácke hlúposti. Jedno ako druhé... glupota ako glupota
čo tak napísať k veci, a nie tvoj tradičný prd...?
Ja vyhlasujem niečo iné - amoje slovo má rovnakú váhu, ako toho tvojho Kobadzineho.
takže sme jedna : jedna ... a je vyrovnané - znegované.
milý čistý velice "inteligentný" a neskutočne čestný pisateľ,
tie tvoje russáckych vrahov podporujúce príspevky šír medzi tebe podobnými ľu´dmi, čo by russákovi aj zadek vylízali , ak by takýto šiel okolo.
O tvojom zrejmom nacizme sa vyjadrovať v tejto chvíli nebudem (..tovje:"....Putina v boji proti svojim súkmeňovcom") .
Fico nám NIČ nekompenzuje - všetky tieto peniaze sú zo štátneho rozpočtu - z ktorého aj sám Fico žije (teda okrem toho, čo korupčnícki smeráci odovzdávali "šéfovi", ako títo poniektorí priznali).
Takže až bude Fico rozdávať zo SVOJHO - nie z NÁŠHO, tak si tu otáraj tú tvoju špivavú nacistickú tlamu na jeho obranu.
Vrahom ukrajinského ľudu je Putin - iste si si aj ty v tvoje fanatickej zaslepenosti všimol, kto posla russáckych vojačkov vraždiť na Ukrajin - Zelenský to nebol. Tak alebo máš v hlave prázdno, alebo iba russácke hlúposti. Jedno ako druhé... glupota ako glupota
myslíš asi dobre.....
len aby onen človiečik myslel :-)
mladá gašparko ešte nestihol napísať ten "návod na prevrat" čo nám tak straššššne hrozí?
teda hrozil do včera , dnes už veľký gašparko odvrátil s fickovou hrdinskou pomocou...
no, vidím, si odborník na ekonomiku.
A skedeýže si nabral tieto odborné skutočnosti? Že aj obchod s drogami a prostitúcia sa zahŕäajú do HDP? Hlásali v moskovskom večerníku ?
Pííííš, čakám
...Mam pocit ze niektori novinari sa vratili do cias komunistov, ked kazdy politik musel preukazovat oddanost Kremlu ..
Nemáš dojem - aj so seba samého - že ficko jednoznačne požaduje oddanosť iba a iba jemu?
Česť práci súdruch.....
Odporúčame