uzž viac než rok je zdravým sedliackým rozumom jasné, že ficko a spol . tu chcú vládnuť silou a do konca svojich životov, že pre to urobia všetko-aj rozoštvú Slovensko a budú vyvolávať nenávisť voči všetkým, ktorí s nimi nesúhlasia.
Mal by si aspoň trocha rozmýšľať...ak to ešte pre tie krvavé oči dokážeš.


