Psychiatri a psychológovia napísali premiérovi otvorený list. Vyzvali ho na sebareflexiu alebo odchod z politiky. Fico reagoval
takže fickovi píšu už ak odborníci na duševnú pohodu a aj na duševné zdravie.
Ficko-ovečky - vy stále ešte obhajujete toho vášho precedu? A budete ho obhajovať štýlom "lebo Matovič" ?
Ale teraz je pri moci Fico a stvára to, čo stvára, Matovič s týmto jeho stváraním nemá NIČ spoločné...
A iste - Fico to za chvíľu označí ako Šimečkove pôsobenie na lekárov.. prípadne označí Sorosa ako pôvodcu a lepárov iba ako jeho nástroje.... lebo na svoj duševný stav NEMÁ ROZUMNÝ arghument, iba opätovné a zasa väčšie vyvolávanie nenávisti voči každému, kto ho nevelebí.
Neotvoria sa vám - aspoň poniektorým - trochu oči a nezačnete rozmýšľať...?