aj tvoja hlúposť je jasná.
Lebo voľby zasa raz budú....
aj tvoja hlúposť je jasná.
Lebo voľby zasa raz budú....
tak sa na nás vyser a chď bozkávať fickovu fotografiu. Bude tu bez teba minimálne slušnejie a v každom prípade inteligentnejšie.
pre idiota každý idiot ...tak aj naďalej pokračuj takto milý samomenovateľ seba
podľa kopy ľudí tu Ficko a spol ohrozuuje záujm y Slovenska podlizovaním sa Moskve
A hlina je iba jeden názor....
NAUČ sa čítať.
napísal so INTELIGENCIA nič iné.
Dokážeš to pochopiť vo svojej "inteligencii" focko obdivovateľa?
ty si sa už naučil aspoň základnej slušnosti?, Alebo si iba úbohý fickov hlupák?
toto si napísal už cca 5x.
To je všetko čo ty vo svojej "inteligencii" dokážeš?
čo čakáš od obdivovateľa ficka a spol? vari nie inteligenciu...?
alebo je možné, že to síce preháňa v rétorike...ale v podstate hovorí pravdu?
Ved aj VŠETCI kolaiční politici začiatkom februára 2022 výsmešne tvrdilil že reči o tom, že Putin sa chystá vtrhnúť na Ukrajinu sú výmyslami...
milý neklamúci pisateľ, aj toto je dôsledok fickovej lásky k ľudom:
https://www.startitup.sk/krompac-v-hlave-sef…
Aj tebu absolútne ignorované „Rež a rúbaj do krve, po Šimečkovej kotrbe“ vyslovené obeťou atentátu ako nič neznamenajúci nevinný gardistický popevok.... Rovnako ako potkany a prasce z opozície a americká agentka v prezidentskom paláci sú prejavom írečitej ľudovej politickej miloty ficka ?
A špeciálne pre teba - neklamúceho :
https://www.youtube.com/watch?v=UZnzOs8AcJo
Pozri si to a niečo k tomu poprosím okomentovať - postačuje ospravedlnenie, že TY si ten čo KLAME.
...Fico je ten, ktorý tú má vládu v rukách. Fico je ten, čo by mal viesť Slovensko smerom dopredu a dohora. A ak ho dokáže - podľa vás a ficovej rétoriky - dokáže tento Šimečka tak ofovoriť, že celá Europa uverí Šimečkovi a nie Ficovi - načo nám je potom tento bezvýznamný Fico, čo v Europe nevie nič vybaviť? Povedzte - načo je vám taký premier, čo nevie pre Slovensko NIČ urobiť?
Naviac - načo je Slovensku taký premier, čo nevie ani len u nás doma aspoň zblížiť ľudí a vie ichj iba rozštvávať?
Toľko len na vaše zamyslenie sa - a iba k téme nášho precedu - vášho vodcu.
A k téme vášho myslenia - zamyslite sa nad tým, prečo Fico vyvoláva toľko nenávisti voči každému, kto s ním nesúhlasí? Nebiúde to tým, že je sám neschopný? Lebo ohovárania a nadávanie je jasným znakom NESCHOPNÝCH. A tomuto NESCHOPNÉMU vy zjavne tak dôverujete, že ste ochotná prevziať jeho rétoriku a jeho myšlienky?
no, milá pisateľka...
Ficko vo svojej politike "rozdeľuj a panuj" vytvára nepriateľa, ako sa mu to práve hodí v čase keď sa mu to hodí. Atiež preto, lebo sám nič pozitívne vytvoriť veľmi nevie - tak aspoň rozštáva národ.
A tak v jednej dobe, keď bolo potreba odviesť pozornosť od práve prebiehajúcej amnestie smeráckych vyšetrovaných korupčníkov, su Fico vymyslel "kauzu" Šimečku a dotácií na mimovládky.
Toľko k vámšu heslu "protislovenskí šiemčkovci".
Fico je ten, ktorý tú má vládu v rukách. Fico je ten, čo by mal viesť Slovensko smerom dopredu a dohora.
Fico je ten, ktor robí presne naopak. A aký je to teda vládnuci politik, ak ho - podľa vaších ne-mysliacich názorov, dokáže takto každý rozumný člvek si vie , čo si má o tomto myslieť.
Vy, ako iste "mysliaci" človej ste túto rétoriku prevzala.
Prečo asi...? Lebo človek v taký čas nemusí myslieť - veď predsa vodca ukázal smer a vodca nakázal, koho nenávidieť...
Fico nie akože zabúchava - ona zabúchava naozaj.
Lebo s týto Ficom na nás všetci kukajú ako na russáckych poddaných
.....sľúbili v prípade uchopenia vládnej moci ... prítomnosť slovenských vojakov na území Ukrajiny ako súčasti západných ozbrojených síl namierených proti Rusku...
Súdruch Fico - a nejaký dôkaz na toto máte? Alebo zasa iba nenávistná fockovská zhnitá propagandistická slama pre vaše ovečky....?
dali sme do EU cca 14 miliárd, dostali cca 40 milárd..ale pre kolaborantov sme v mínuse..
A s politikou to tvrdia podobne...
pre mysliťeľa typu Sovietsky zväz to inak ani nemôže byť.
Pekné russácke propagandistické heslo si dal...ale keby si nedrístal a rozmýšľal, bolo bo lepšie veru
takže totalita v EU - pekné russácke propagandistické heslo.
A pretože je tu totalita, tak si každý môže povedať čo chce a každý štát môže aj vystúpiť, ak chce...lebo totalita.
Nemáš to nejako v tej tvojej rusáckej propagande popletené?
Lebo platí,že pre hlúpeho je každý hlúpy
ani ty asi nevieš, že na odvolania ministra nestačí 30 podpisov poslancov, ale niečo iné
Blahoželám k tvojej politickej inteligencii
iba ak pod vplyvom rusáckych agentov typu ficko a kapitán semafor a Gašpar...
Ešte ani Orban z EU nechce vystúpiť...
Odporúčame