no vidis a potom - ze ma vsetko pod palcom -fico-
no vidis a potom - ze ma vsetko pod palcom -fico-
no s tou retroaktivitou bude este sranda-
na novu potrebujes zase -ustavnu vacsinu-
ked by islo - skonfiskovat zlodejinu- ALE VSETKYCH -
od meciara cez dzurindu-kisku -dzurindu az po fica- som za-
ty si zaistuj -izbu u chocholouska-
rano vo vlaku dedko hovori -dneska sa vykolajime-
takto to hovori kazdy den uz 49 rokov-
dnes sa vykolajil- dedko hovori-no nevravel som -
mas pravdu uz sa slnieckari pohli do adolfovych kolaji a sposobov- a prave-ze sa tam vracaju-
ale-ale ked to doteraz organizoval kiska s trubanom- tak tobolo koser ?to uz neboly spiny kiskove -
tomu sa hovori -ako sa do lesa vola- taku dostanes po chlebarni-
tak tam posli bezdomovca- ktoreho stat musi osetrit- drbe ti na karbid ?
niekto zarici- RUSKO- a pochabeji -nakupuju -f-35-
no nieje to sranda ?
ako malo staci k americkemu dolarovemu stastiu-
taky posuk ako je dohlupnuty bonaparte- to sa nevidi ani v ruskom blazinci-
vyzobane sukromne zdravotnictvo -nema cakacie lehoty-
lebo nemaju studentov- lebo nemaju dochodcov-
lebo nerobia najtazsie operacie- lebo maju to najlahsie -
ked uz nieco aj robia-tak si zaplat miliony-
bonaparte -ty si mengele v demokracii-
to je system - prvy-druhy-treti von-
chabe obdivovanie matovica-
bez na divoky zapad -ale uz ani tam nie- lebo -K.K.K.-uz odzvonilo-
nezastavam sa ani zlodejov a uz vobec nie vrahov- ale kazdy by mal byt odsudeny podla toho co urobil
a nie podla emocii-
NESLI VRAZDIT - to za prve-
- vraha nech aj obesia- keby nebol zruseny trest smrti-
klasicky pripad- cigani v pardubiciach - vystrelom zabili niekoho na chodniku-
neodsudili ani jedneho- lebo ani za boha nemohli dokazat-kto zabijal-
moze ma roztrhat od jedu -- teba by zrovna slak trafil--
ze vrazda znasobuje emocie- to je dokazane-
takze ked sa niekto s konom zrazil-nie som to ja-
KAZDY- ma byt potrestan -len a len za to -co vykonal a nie zato co si ty myslis- alebo sudca pod natlakom ulice-
preto som napisal- zacinaju sa tu diat cudne veci-
ked uz kritizujes- tak poriadne a nerob chyby vo svojich uvahach-
odked sa rabin vysvacuje-
a inac pozri si zoznam svatych -
ty si co - ze o niekom pises -ze je naruseny-
ked si tresol o vysvateni rabina- potom by sa to kludne dalo napisat aj o tebe-
ked nic neukradol - iba videl vraha -tak za to 8 rokov ?????????????????
lipsic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
zacinaju sa tu diat cudne veci- NAKA- prokuratura- policia- sudy-
hm-nieje nad to -ako umierat ukludneny-
inac clanok pisal niekto z novej metody vyucovania - novinarciny-
vrat sa ihned na slovensko - do krajiny kde sa oplati zomierat-
cerveno-komunistickemu estebakovi sa len o sudruzenkoch sniva-
vas sa to drzi ako nieco hnede na koseli-
Odporúčame