klamstvo je klasmstvo -aj ked ho budes 100 opakovat -pravdou sa nestane-
preco klames-
mafianko-
klamstvo je klasmstvo -aj ked ho budes 100 opakovat -pravdou sa nestane-
preco klames-
mafianko-
na to mame -prokuratora- policajtov-sudy a nie vyhrotene emocie-
klamstvo ma kratke nohy -ked to budes aj 100 x opakovat -pravdou sa nestane-
obhajujes opozicny brajgel proti kotlebovi co je popieranie ich slobody vyjadrovania-
v zivote by som ich nevolil- ale v zivote nepojdem popierat aj ich nazor na tu ich pravdu-
ak to nieje trestne- a este dovozom isteho etnika- ktore nas vsetkych posiela do kosoctvorca- ked aj opozicni predaci to odsudili- tak preco to obhajujes aj ty- tomu fakt nerozumiem- ale ked chcete zvysovak kotlebove percenta- tak to rob -potom sa ale nediv-
preco ho opozicia neporazi argumentmi- lebo na to nema ?
no a kto zacal klamat o vrazde- opozicia-prezident-todova- media-a nie ja-
nejako ti niektore obvinenia unikaju- to je ta tvoja selektivna pravda-
im nestacila dvojnasobna vrazda- ktorou dosiahli milnik- chcu dalsie-
ked to robi a vresti - matovic- tak to uz nieje opakovanie ?
fanfan a ty si co- ze si osvojujes - mat a nanucovat svoju- takzvanu pravdu-
uz klasik povedal - nesuhlasim s tvojim nazorom -ale budem bojovat za to aby si ho mohol povedat- /volny vyklad /-
ty celym svojim prejavom - podporujes to- ze tento nazor zakazujes-
bez podat navrh- nech kotlebovu stranu zrusia- to bude to uzitocne co mozes urobit-
ani sa nedivim- ze opozicia je v sra... teda neschopna -ak ma takychto obhajcov ako si ty-
ty trkvas- inac ta pomenovat slusnejsie neviem vzdy musis nahlasit miesto demonstracie- organizovanost -bezpecnost-
jeden to robi-iny nemusi-
dristas ty - ak niekto dostanie povolenie na urcity cas - tak len debil tam ide robit-antiprotest-
v cechach v prerove taky jeden dostal pokutu -
a to pustal len hlasitu hudbu proti organizatorom mitingu-
ovsem u nas uz evidentne neplati nic-
nuz neviem -dosial som nechapal -ako moze kotleba naberat hlasy-
teraz uz chapem -aj kvoli takym rozumbradam ako si ty-
ty si smradlavy ale z grcajucej ameritzi-
ked mam pouzivat -tvoj slovnik-
fico-kotleba-kollar-matovic v opozicii-
no buduca vlada bude bez matovica-
kto mu bude akceptovat jeho zatial 11 bozo-matovicovych prikazani-
tak to nezavidim kiskovi-turbano-brblosovi -sulikovi-
ten -padlaso -fitipaldino- bude po nich plut este viacej ako po dankovi-
to bude krasa v opozicii-
no nieje sranda- volby na- svk- ?
-fico-kotleba- kollar-matovic-
tu je tolko poblaznenych diskuterov - ze to az zaraza-
kotlebu nemoze akceptovat nikto-
fico uz vobec nie- to by opozicia revala s -EU- oko zmyslov zbaveni-
babis je ina kapacita- a o podporu- SPD- sa ani nepokusil- a to -SPD- je neskodny cajicek -proti kotlebovi-
to uz EU-preglgla aj s ceskou opoziciou - podporu komunistov-
ked ma opozicia takych - mudras diskuterov - tak sa ani nedivim - ze je tam kde je-
uvazujte -realne a nie pohlupavo-
treba pozadovat po opozicii- konkretne ciny-lebo na 95 % bude v marci skladat vladu-
chcem byt optimista- len mam obavy -ze ked budes objektivny za 2-3 roky napises to iste-
ostava len modlit sa aby nezosaleli - inac kazda zmena by mala viest -teoreticky k lepsiemu-
preco to u nas nefunguje a to uz od meciara az po fica dnes-
---len boh vie---
no videl som dost blaznov-sialencov-
ale aby sa niekto tesil z toho-ze jedni zlodeji zmiznu v historii- ale vzapati tam pridu podobni zlodeji -ak nie vacsi-
tak nad tym muze- juchuchat- bud ich kamos- alebo pomatenec-
to je niekto -kto ti moze pomoct- fico to nieje-
Odporúčame