kazdy si tu pise svoje-CV-
ty tiez-
a nieje pekne-
kazdy si tu pise svoje-CV-
ty tiez-
a nieje pekne-
rusi si nepripustaju -no a preco by si mali pripustat-
to len tu platene psiska sa staraju a stekaju-
a karavana a plynovod idu dalej-
svejk vysiel z krcmy-
ty posuk a ten americky nam dopravia po dunaju a zadarmo- ze ?
tak vzdy clovek drzi palceky-
akurat je to smutnejsie a smutnejsie-
ty si mal dlhy seans u trubana- kolko 5-10-15 ?
cim? nuz zvolia im noveho prezidenta-
nevies?
take jednoduche-
ked bude malo tak aj vrchny americky soviet-
no nevrav -odrazu sa zmenis na chameleona a budes spievat putinovi- vivat-
bud sa ti niekto nabural do nicku alebo sa ti to tam prehuplo-
ty si napisal obsah mozgu - ktory od inych ludi mas ty vyplneny tekvicovo-kalerabovym privarkom-
v rusku este nikoho nezatvorili za spalenie duhovej vlajky na 16 rokov- ako niekde v demokracii-
roky pises hluposti-
ked obdivujes lukasenkpvu mudrost - tak si - mekeke-
v bielorusku fasisti -vypalili -povrazdili -za ziva upalili obyvatelov viacej ako v 600 dedinach a mesteckach -
take lidice-
a ten magor -co mu doteraz zapadd nemohol prist ani na meno- si to chce vyzehlit-plutim smradlavych slin na rusko ? tak to sa mas na co odvolavat- svedci to o jednom- si pod vplyvom - akurat momentalne neviem coho-
statistika je vec ktora sa najviacej falsuje-
a odrazu - mantra kapitalistickych ekonomov neplati?
diverzifikujte-diverzifikujte- nuz nemci to robia- maju plyn cez ukrainu- pokial ho tam nezacnu kradnuz -nuz a maju svoje podmorske potrubia- z dvoch zdrojov- klasicka ukazka
ak sa da v niecom rusom dokonale verit- tak je to v obchode- sami od seba nikdy nic - nebojkotovali- dodavali vzdy -to co bolo objednane- ze ti co utekali k demokracii- kradli ako straky -je ina vec-
nuz a my ?
dalo by sa povedat sme v tom nevinne- keby sme s velkym humbukom -tym zlodejom -reverzom nedavali-
ci predavali -to mam pochybnosti-
-proste na slovensku je to tak-
no a ako sa pozeram na reakcie tvojej ironie-tak my ta tiez mame ...ano tam ...
vteplom- uzij si to
boli v nedalekych dejinach -grazli-posukanci- co naleteli jednej demagogii- nadavali na zapad-
pred 30-mi rokmi -prisla ina ideologia a pozrime sa - zase sa najdu ini grazli -posukanci - co jej veria
a nadavaju pre zmenu na vychod-
- jeden -pritapany sa tu tesi ze niekde je viacej vrazd a pod.
cize taka komunisticko-estebacka mantra-
cize nic noveho -zem sa stale toci a posukanci stale utekaju z ustavov-
podla statistik policia v USA- kazdy den zastreli - troch - spoluobcanov-
inac sorry za duplikat-
jest ti chuti ? a prasky vypluvas ?
nerobis dobre- bude ti viac a viac harasit-
jest ti chuti ? a prasky vypluvas ?
nerobis dobre- bude ti viac a viac harasit-
ubohost a zlost z teba len tak tecie- des a bes-
smola- embargo je na vsetko- mimo zbrani-
Odporúčame