Pre Banderovca je klamstvo remeslo :-)))))
Pre Banderovca je klamstvo remeslo :-)))))
Ukrajinci si zostrelili vlastných "Sokolov" čo mali ísť na výmenu... To je podľa teba super úspech? :-)))))
Aj so 65 ukrajinskými zajatcami na palube ... Fakt "úspech" :-))))
V Ukrajinskej armáde je riadny chaos keď pravá ruka nevie, čo robí ľavá ruka... :-))))
Ukrajinské médiá s odvolaním sa na zdroj najskôr informovali, že Il-76 zostrelili ukrajinské ozbrojené sily a na palube lietadla sa údajne nachádzali rakety S-300... :-))))
Ak by Rusi neotočili ďalší Il-76 kde bolo až 80 ukrajinských zajatcov na výmenu skončili by rovnako ...Ukrajinská armáda musí byť v riadnom chaose keď pravá ruka nevie, čo robí ľavá. Výmena bola hlásená ...
A čo? Darovanie, či odovzdanie na úkor daňových poplatníkov sa už nekoná ako za Naďa. :-)))))
Aj palček si môžeš pocumľať spolu so Šimečkom mončičáčik :-))))
Prečo by mal čítať za teba? Si Dyslektik? :-))))
A ešte si aj dupni :-)))))
Len dupinkaj Jožinko :-))))
A? Veď to je politika...
Takže aj v zúfalstve si :-)))) Už ti chýba posledný krok zúfalec, ľahnúť na zem a poskákať po sebe :-)))))
Zober si kapesníček a vyfúkaj si osoplený noštek :-)))))
Máš nervičky v kýbličku ? :-)))))
Priemer je tam okolo 45 rokov...
Už je v nerváku bacha bude žalovať :-))))
čím ďalej ...
Utri si noštek :-)))))
Jožinko ty si, čí ďalej tým viac a viac zúfalejší? Čo pracuješ na úkol? Nestíhaš platiť hypotéku? :-)))))
Odporúčame