:-))))
To este len bude Cha-cha na Trumpov sposob :-)))
Tebe musel Igor zjest kozku z kurata ked si tak nevrly :-))))
USA nic zadarmo nedavaju...:-)))
Videli sme ako ubranili USA Afganistan Vietnam aj tam mali s vladami dohody :-))))
Mozno bude mat rovnaky pre ktory to blokoval doteraz :-))))
Aj ja ta mam rad este menej ako ty mna :-))))
Koho tu zaujima s kym spavas?:-)))
Ale no...Svedi musia byt aj De Iure inak mozu cakat na pomoc ako Ukrajina :-))))
Iba si Sved pre svoju blbost bude musiet mozno pockat ak sa Viktorovi uraci :-)))))
Sved to prepiskol a moze dostat po pysku. :-)))
De facto bojuju za NATO aj Ukrajinci s Rusmi ale v spolku niesu ... :-))))
Nalady sa menia aj politicka situacia a Svedov Madari este mozu pekne ponatahovat za ich blbe vyhlasenia :-)))))
A Orban si moze zasa vytriet so Svedmi zadok :-)))
Strasne sa vladna moc v Nemecku trasie z AfD :-))))
Ako každý liberál ...
Možno dostal viac silných rán pukom do hlavy ...
Zabehla mu kožka z kuraťa :-)))))
Odporúčame