Ty ale trepeš :-))))
Ty ale trepeš :-))))
Takže takto sa prejavuje u teba bezradnosť :-))))
Musel si dostať riadne po pysku v debate keď tak vrieskaš :-)))))
aj vlastných...
Tu máš svojich kamošov za ktorých by si nechal zomierať a vlastných spoluobčanov... https://www.timesofisrael.com/staircase-in-u…
Ale skákala progresívne a hlavne zatvárala oči pred progresívnymi vyžírkami na kultúre...:-))))
Šimkovičova ako sa zdá stupila na kurie oká vyžírkam, čo sa nalepili čudnými zmluvami za poslednej vlády na štátny rozpočet , tak vrieskajú ostošesť... :-))))
Čoho sa Kyjev bál keď Rusov nepozval do vyšetrovacieho tímu? :-)))
Veď ty nevieš ani kde je sever :-))))
Veď on to už vyšetril. Za zostrelenie môže Putin a Rusi len rakety vypustila kyjevská armáda ... :-)))))
Samozrejme všetky svoje rusofóbne príspevky tu prezentujete "sofistikovane" a neurážajú...To ako by vrah napísal, že zabíja citlivo :-)))))
Iba uctievač Chanuky so zdravým rozumom na rozdiel od teba :-))))
Potom podľa rusofóbov aj Kennedyho je prokremelský :-)))))
Pritom kyjevská propaganda tvrdila, že zostrelila lietadlo s raketami S300 .. :-))))
Ty si šialenec ...
To vážne si tak tupý? Americké stíhačky zasiahli v piatok už šiestykrát lokality húsíjských povstalcov v Jemene a vyradili z činnosti protilietadlové raketomety, ktoré boli pripravené strieľať. Oznámil to predstaviteľ USA.
Aj v Afganistane bolo a skoncilo neslavne...:-)))
Bolo viac?Co z toho ked obcania SR to nepocitovali.. .
Aj Hitler mal kde cvicit ked napadol ZSSR a zle skoncil :-))))
Neda lebo klame ako Matovic :-))))
Odporúčame