Už je v nerváku bacha bude žalovať :-))))
Už je v nerváku bacha bude žalovať :-))))
čím ďalej ...
Utri si noštek :-)))))
Jožinko ty si, čí ďalej tým viac a viac zúfalejší? Čo pracuješ na úkol? Nestíhaš platiť hypotéku? :-)))))
5. augusta 1945 bol v Hirošime tiež normálny život. Kto to vtedy tvrdil bol tiež cynik? 6. augusta zvrhnutie atómovej bomby armádou USA ten život zničilo...
Dobre ti poradil? Ako vidieť si z toho vyrehotaný :-)))))
Do tvojho rusofóbneho hniezda s radosťou naložím :-)))))
Pozri sa rusky hovoriacich židov je v Izraeli niekoľko sto tisíc. Nemá tu s nimi nikto problém. Izrael rusofóbna pandémia nezasiahla ako teba :-))))
Alebo tú chudobnú vydrancovanú časť hodí na krk západu ako železnú guľu na nohe :-)))))
Hlavne keď ukončí vojnu na Ukrajine bude fajn aj pre biznis v EÚ ... Trump počas svojho úradovania v Bielom dome nezačal žiadnu vojnu na rozdiel od jeho predchodcu a nástupcu v Bielom dome ...
V Kyjeve ...
Z americkej geneticky upravovanej sóji :-))))))
To im isto pomôže zahnať Rusov za Ural... :-))))
Nerobí. Rovnako nerobí ani americkú i napriek tvojmu želaniu aby sa tak stalo :-))))
Nemaj obavu ten to ako vždy zvládne ako to zvláda na Slovensku Fico ... :-))))
Povedal mu ten, čo tvrdil, že ruská ekonomika do roka po sankciách kľakne :-))))
Budú tam nemecké, americké firmy, v ktorých budú robiť otroci z Pobaltia :-))))
Aj uši sa mu krčia :-))))
Iba ak v Bruseli Hojsíkovi copík :-)))))
Odporúčame