Iba ak v Bruseli Hojsíkovi copík :-)))))
Iba ak v Bruseli Hojsíkovi copík :-)))))
On pije kakavko :-))))
V Kyjeve ešte len bude vojna. Keď budú hnať Zelenského a jeho chuntu zasranými metlami :-))))
Trafil ťa? :-))))
Nefňukaj už :-))))
Kedy to tvrdil? Vlani? V USA bolo vlani teplo teraz je tam treskúca zima...
Čo ti stupil na kurie oko keď tak mrnčíš? :-)))))
Vidieť, že je to komediant :-))))
Hlavne aby mal kto tu municiu zaplatit alebo sa chce na nu posladat liberalna kaviaren v Bratislave?:-)))
Hlavne ze Zelensky nie prvy krat dal ostrelovat trhoviska na Donbase kde je co najviac civilistov pohromade civilistov...
Z komika sa stal na Ukrajine masiar ...
Kto? Hlavne vytaci moslimskych vandrovnikov -))))
Ale Biden zobronil ropu od Madura :-))))
Rusi denne strielaju 10 000 delostreleckych granatov Ukrajincu max 2000 a stale pocet klesa.Tie granaty by nemali Ukrajinci ani na mesiac bojov ak by sa chceli vyrovnat Rusom ..:-))))
Vidiet na nich ze su totalne ohlupnuti jednostrannou propagandou a o ine informacne zdroje sa ani nezaujimaju :-))))
Keby si mal rozum take sprostosti by si nepisal :-))))
Zasa Viktor zarobi budu platit ..Cakaju na Madarov aby Svedov prijali ako kurence na sopel :-)))
Tak kolko si zistil?:-))))
Odporúčame