preco Izrael neprizna ze vlastni jadrove zbrane svetu? Ja sa Iranu ani necudujem, ze nakoniec nastartoval nejaky proces, ktory by ho k niecomu zavazoval ked Izrael uz dnes lesti doma jadrove hlavice aby v pripade utoku na Iran "rychlejsie" leteli
preco Izrael neprizna ze vlastni jadrove zbrane svetu? Ja sa Iranu ani necudujem, ze nakoniec nastartoval nejaky proces, ktory by ho k niecomu zavazoval ked Izrael uz dnes lesti doma jadrove hlavice aby v pripade utoku na Iran "rychlejsie" leteli
skoda, ze nevieme ako sa tie videozaznamy dostali von... to niekto musel vidiet a jednoducho nezniesol to, co sa tam stalo... ale cez to vsetko, aj s tymito priamymi dokazmi sa vinnikom nic nestalo
nik zo zucastnenych nenesie akukolvek tresnopravnu zodpovednost a ide tak len o "poľutovaniahodný súbeh tragických okolností"
hned nizise v diskusii na teba jeden taky reaguje
nech je to memento pre cely svet, ktory si stale naivne mysli, ze zapad je ten ktoremu mozno verit a ktory dodrziava vlastne pravidla hry
z oblasti a teda, ze sa naozaj nieco velke chysta
Verili tym rokovaniam a teraz su po smrti, vratane ich rodin
sionisti podla mna terat zuria, ze Chameneího nezabili ked mohli. Teraz by bol Iran vnutorne rozvrateny a bez najvyssieho vedenia a namiesto odvety proti Izrahellu, by mal na krku obcianke nepokoje a mozno aj vojnu
co sa tyka Trumpa, tak je viac nez naivny ak si mysli, ze teraz Iran nielen bude pokracovat v rozhovoroch o zruseni ich jadroveho programu ale, ze USA a Izrehellu cokolvek co dostane na stol aj podpise.
najlepsie to vystihol japonsky expert na Blizky vychod (rozhovor s Matisakom)
Hoci to nevieme naisto, podľa všetkého USA vysielali Iránu falošné signály, že sa útoku nemusí príliš obávať. Malo to vyzerať tak, že Trump a izraelský premiér Benjamin Netanjahu majú na to rozličné názory, ale mohol to byť len trik. V podstate to asi bolo oboma stranami zinscenované šírenie dezinformácií, aby bol Teherán menej ostražitý.
Iran si odzaciatku mysli to iste. A japoncove slova potvrdzuje nepriamo aj skutocnost, ze iranski velitelia nereagovali ani na to, ze USA stahuje svojich ludi
Teruko Jahatao uz zabudla kto aj na nu vtedy zautocil... dnes japonci bozkavaju americke zadky, asi z vdaky za to ze boli ako jediny narod v historii ludstva pocteni atomovym bombardovanim
mozno ich zvysena radioaktivita posunula v ludskej evolucii dalej
No a preco svet zacina znovu zbrojit? USA a jeho spojenci si zacali proti velkym hracom, ktori sa na to nebudu len pozerat
mier bol nadosah ked sa ZSSR stiahlo a po rozpade Rusko malo zaujem so zapadom viac spolupracovat, dokonca sa integrovat do jeho struktur vratane NATO. Ako by ale USA vysvetlilo svoju obrovsku armadu, keby vsade na svete boli len priatelia?
Keby USA nezasiahlo tak zabiju aj Chameneího. mozno to uz sionisti olutovali, lebo to by sa Iran dostal do riadneho vnutorneho zmatku a nemal cas riesit nejaky Izrahell
lenze toto sa len tak neskonci.... Iran sice velmi podobne znie ako Irak ale tieto krajiny sa nedaju vobec porovnavat
to co urobil Izrahell je kolosalna blbost... strasna blbost !!!!
tomu by zodpovedalo aj to, z coho sa tu media po utoku Iranu bysmievali, ze ich pohlavari vobec nereagovali na fakt, ze USA stahuje z ovlasti svojich obcanov a ze sa teda chysta utok. teraz su po smrti
ten japonec to vystihol ale ze ukazkovo
Hoci to nevieme naisto, podľa všetkého USA vysielali Iránu falošné signály, že sa útoku nemusí príliš obávať. Malo to vyzerať tak, že Trump a izraelský premiér Benjamin Netanjahu majú na to rozličné názory, ale mohol to byť len trik. V podstate to asi bolo oboma stranami zinscenované šírenie dezinformácií, aby bol Teherán menej ostražitý.
ako uz bolo viackrat povedane, konflikt sa ukonci nasledovne:
USA si zoberu ukrajinske nerastne bohatstvo a priemysel
Rusko uzemia
EU zostanu dlhy a ukrajinski migranti na krku
a Ukrajine zostane SLAVA !!!!!
co si vyviedol?
ako uz bolo viackrat povedane, konflikt sa ukonci nasledovne:
USA si zoberu ukrajinske nerastne bohatstvo a priemysel
Rusko uzemia
EU zostanu dlhy a ukrajinski migranti na krku
a Ukrajine SLAVA !!!!!
uz aj podla poctu prispevkov ktore su tu vidiet, ze ukrajina uz vysumieva do stratena... USA sa uz zariadili, teraz zostava uz iba EU a konflikt sa moze uzavriet
uz len sa musite kazdy den vecer modlit aby sa Izrahell dozil konca konfliktu s Iranom
pre istotu by ste sa mali modlit aj rano, vecer kazdy den nemusi stacit
si zase uplne dezorientovany
Zelenskyj bol odsunuty na druhu kolaj.... moze sa podakovat Bibimu :))))
alebo po vzore Gazy, dobijali poslednych civilistov, vratane zien a deti?
a co by tam akoze ti izraelski vojaci v irane robili? zabezpecovali mier a nove volby ?
:DDDDDDDD
Odporúčame