zabijal iranskych vedcov (civilisti) spolocne s ich rodinami v spanku, vratane ich susedov. TO JE TERORIZMUS
tie bytovky neboli zasiahnute omylom alebo nahodou ale cielene
zabijal iranskych vedcov (civilisti) spolocne s ich rodinami v spanku, vratane ich susedov. TO JE TERORIZMUS
tie bytovky neboli zasiahnute omylom alebo nahodou ale cielene
teraz musia chodit okolo Trumpa po spickach hrdinovia lebo ich posle docerta a rozpusti cele NATO a to by "jastrabi" z NATO nerozchodili prost o taku vynosnu trafiku
na to by som sa ale vobec nespoliehal
navyse medzinarodna reakcia na nevyprovokovany utok Izrahellu sa ani neda nazvat nejakou reakciou
po tom vsetkom ked Izrahell napadol okrem ineho tri iranske jadrove zariadenia, sa sef Mezinárodej agentury pro atomovu energiu (MAEE) Rafael Grossi zmohol akurat tak na prehlasenie kde "izraelskou operaci označil za velmi znepokojivou a uvedl, že útoky na jaderné provozy jsou nepřípustné".
ziadne medzinarodne sankcie pre Izrahell nehrozia zda sa. Vacsina zapadnych lidrov dokonca vyslovila pochoprenie pre Izrahell
a ty si pritom dostal po pisku? a preto tu pištíš? alebo radsej ty pyštíš?
Krekli? co si nadrbany?
ked sa pravidelne neumyvas zacnes plesniviet, si nevedel? to mas z toho pravidelneho pomočovania
ved ty uz ani nevies o com pises... dezOLÉ co tu nastupil do nocnej a taha dalej
apokalipse (nech je to cokolvek) mozno Izrahell zabranil ale apokalypsu prave spustil
tebe tak pretiekol moč
napriklad ako si ty sam
za to oznacenie "antisemita" sa uz neschovate...uz nie
si pozri fotky z ranneho Izraelskeho utoku, je ich pozehnane
ako sa brani ked spustil ako prvy agresiu a vyvolaj najvacsi vojensky utok aky Iran zazil mozno od vojny s Irakom?
Izrahell sa predovsetkym spolieha na USA, ze ked bude najhorsie tak ho z toho Trump vytiahne
a mozno vie viac ako Trum a sice keby mu Trump nepomohol tak velmi rychlo aj skonci. Zda sa, ze USA vedie niekto iny a americki prezidneti su len babky s ktorymi potahuje niekto iny
jasne, a Ukrajina mier chce a preto pocas mierovych rokovani zautocila na Rusko. nemohla den pockat nez rokovania skoncia v stratene, tak o ten mier s Ruskom stali, ze zautocili pocas mierovych rokovani. to dava logiku - ked chces mier, je najlepsie ked zautocis pocas mierovych rokovani
tvoj dedo alebo otec?
no ved rusi uz neskocili tej navnade v podobe 30 dnoveho primeria aby zapad mohol dozbrojit Ukrajinu a ukrajinci sa mohli preskupit
to aj Rusko dalo sancu oslobodit sa ukrajincom spod sialenej sfanatizovanej vlady banderovcov. a ponuka stale trva, len treba Ukrajinu kompletne denacifikovat
Hovorca izraelskej armády Effie Defrin dnes večer uviedol, že „Sme uprostred vojny a sme pripravení na to, že ťaženie potrvá niekoľko dní,“ povedal podľa médií. Podľa neho je jasné, že sa Irán pokúsi v najbližších dňoch zaútočiť na Izrael. „Udreli sme na viac ako 200 cieľov a pokračujeme,“ poznamenal Defrin. Podľa neho má Irán stále kapacitu Izraelu významne ublížiť.
udivuje ma kde berie tu optimisticku predstavu, ze tento konflikt bude trvat iba par dni. co sa chystaju izraelci pouzit svoje jadrove zbrane na Iran?
Odporúčame