to je pravda lebo iranske odvetne protiutoky likvidovalo vo svojom vzdusnom priestore aj Jordansko napriklad
by ma zaujimalo cez ktoru krajinu izraelci leteli ked zautocili na Iran. Ci cez Jordansko alebo cez Syriu?
to je pravda lebo iranske odvetne protiutoky likvidovalo vo svojom vzdusnom priestore aj Jordansko napriklad
by ma zaujimalo cez ktoru krajinu izraelci leteli ked zautocili na Iran. Ci cez Jordansko alebo cez Syriu?
Izrahell odstartoval s prekvapimi utokmi na stat s ktorym ani nesusedi v maximalnej tajnosti a okrem cca 9 vysoko postavenych iranskych velitelov, zabil desiatky civilistov (iranski vedci' aj s ichrodinami ked doma spali. Vratane susedov, civilnych obeti na strane Iranu len v prvy den utoku bolo cca 80 !!!
Este sa tym aj vychvalovali kolkych iranskych vedcov zlikvidovali a ze islo o ich primarne ciele.
Iran utok nezacal ale odpoveda a samozrejme ak si zidia mysleli, ze okamzite sa po prvom utoku vzda a podpise cokolvek mu Izrahell s USA daju podpisat, tak mi to pride velmi naivne.
ocakavam ze Izrahell najblizsie zautoci na iransky ropny priemysel. Ze tym nepriamo pomozu aj putinovi ich nezaujima. Zelenskyj sa sice na Izrahell vnutorne jeduje ale navonok mu nezostava nic ine ako sa usmievat a skusit intenzivnejsie superit o americke rakety a PVO s Izrahellom
no neviem... tak ich asi nevola nikto ani medzinarodna diplomacia
ale ak redakca Pravdy pouzila oznacenie "zidovsky stat" a je na strane Izraela tak asi sa to moze
este aby som za tu propagandu ala Matisak aj platil... lol
:DDDDD
lol....to preto USA dali od Ukrajiny radsej ruky prec :DDDD
ignoracia Ruska a jeho jadrovej triady radsej uz ani nekomentujem. to pisal tvoj 2 rocny synovec z Prahy?
realita na Blizkom vychode sa zmeni ale nie tak ako si predstavuju sionisti
Americký prezident Donald Trump v posledných dňoch zamietol izraelský plán na zabitie najvyššieho iránskeho duchovného vodcu ajatolláha Alího Chameneího, uviedli v nedeľu pre agentúru Reuters dvaja americkí predstavitelia. Židovský štát tvrdí, že cieľom operácie jeho armády v Iráne nie je zmena tamojšieho režimu. Izraelský prezident Jicchak Herzog hovorí o zmene reality na Blízkom východe.
Moze mainstream napisat, ze "židovský štát" ? lebo ked tu ini pouzili slovo zid tak uz ich oznacili za rasistov
ako sa nekonfliktne maju volat zidia? izraelci? sionisti?
a to sionisti odstartovali tento zbytocny konflikt len pred par dnami
Chameneí mal byť už mŕtvy, Trump však povedal nie. Izrael prezradil svoje ciele
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/755868-…
Bibi sa opaluje na iranskej plazi, lebo je frajer ktory sa nicoho neboji
uvidime...tu si zrejme niekto myslel, ze Iran uzemnia ako Irak, Libyiu alebo Syriu a budu sa potom po nom prechadzat ako na vychadzke
strasna blbost co spravili
rusi ich naucia ako pouzit sikovne cipy z praciek, cinania ako tie pracky z velkych prakov strielat na Izrahell a Pakistan im doda dalsie utocne pracky
konflikt rozputany Izrahellom je este len v zaciatku a uz vyzera, ze si sionisti ukusli privelke susto a zacinaju sa nim pekne pomaly dusit
do mesiaca to bude uplne prekrutene a mainstream bude pisat ako Iran zakerne napadol Izrahell a ze mu EU musi pomoct
pomylil si si diskusiu..uz zase
odseparuj sa do spravnej diskusie a tam pokracuj v pisani tvojich "mudrosti"
:DDDD
vyplac sa...mozno sa ti ulavi
vacsina obeti Izrahellskeho utoku v Piatok boli civilisti ako napriklad iransky jadrovi vedci a ich rodiny a ich susedia
to sa chvalili ako ich presnymi zbranami v spanku sundali z F35
este raz a zapis si to za usi - Izrahell je tu agresor
uz davno nanho mali byt uvalene medzinarodne sankcie a cely Izrahell poslany do medzinarodnej izolacie
nech bojuju az do posledneho zida
vam uz inak musi kurit.... nejaki ste precitliveni
ked nazvem zida zidom tak som rasista?
takze nie Izrahell ktory mal v regione ako prvy jadrove zbrane, nepriznal sa k nim dodnes, stoji nad zakony a nerozputal jadrove zbrojenie na strednom vychode?
sionistov sa netykaju zmluvy nesirenia jadrovych zbrani, lebo ved ziadne nemaju kedze ich svetu stale nepriznali. take lahke
Odporúčame