ked si zidia nevedia spravit poriadok so svojimi Netanjahuovcami, tak budu umierat, zatial co Bibi bude zalezeny v bunkroch
ked si zidia nevedia spravit poriadok so svojimi Netanjahuovcami, tak budu umierat, zatial co Bibi bude zalezeny v bunkroch
zakaz vystavovat? sankcie na nich !!! rozputali dalsi vojnovy konflikt. som zvedavy co bude nasledovat
Keby miloval Putina tak je v Rusku a nie na Slovensku kam utiekol pred mobilizáciou
Sa najprv pozri co za exkrementy tu uz roky píšete o rusoch a Rusku
zidia ak neznicia zariadenia na obohacovanie uranu tak sa do dvoch rokov vyparia
ak aj Iran nemal v umysle vyrobu jadrovej zbrane, tak teraz ma padny dovod na jej vyrobu a vlastne aj pouzitie proti agresivnemu Izrehellu
je to nakoniec len vyrovnanie sil v regione kedze prvy ako inak, zacali jadrove zbrane hromadit zidia
odkial potom Ukrajina vie presny pocet "vyradenych" rusov?
tie pocty tu zverejnuje Prauda kazdy den
Izrahell vyzyva irancanov na zvrhnutie rezimu ale nakoniec dojde k zvrhnutiu vojenskeho rezimu v Izrahelli. Bibiho si podaju vlastni nakoniec len ich musi umriet este nasobne viac aby im to doslo
samozrejme....vsetko je vojensky ciel Izrahellu
zacali si a maju nepomerne menej mrtvych a zranenych a stale len vyplakavaju
takto zo dna na den vymrel aj koronavirus
Rus bude bombardovat az do zmeny rezimu na Ukrajine. Nech ziju rusi!!!
to vies ale Bibi hlasi, ze Iran utoci na civilistov...
no daj kolko nemocnic a poliklinik sa od 1990 vybudovalo? nie tie sukromne, tam clovek ako keby ani zdravotne poistenie si neplatil. skasiruju ho este skor nez otvori dvere a prejde nimi
ani len rozostavane Razsochy tento rezim nebol schopny dokoncit !!!! A poto mako si Penta zdravotnictvo sprivatizovala, uz ani nebol zaujem im postavit konkurenciu
skoda, ze to USA nevyhovorili Izraelu.... toto sa malo riesit diplomaticky a len diplomaticky
alebo USA po Ukrajine si robi zalusk aj na Iranske nerastne bohatstvo?
zautocit na Iran...sa museli v tom Izrahelli uz uplne zblaznit
presne ako tie zidovske drity ktorym veris bezvyhradne, tak zapad nema ziadny dokaz ze Iran sa pripravoval na vyrobu jadrovej zbrane
nemaju na Iran ale ze vobec nic, len to co si myslia
to neboli ukrajinske jadrove zbrane ale sovietske - teda ruske, Ukrajina by nieco take nikdy nevedela vyrobit
my vieme, ved amici mali aj nevyvratitelne dokazy o ZHN v Iraku
ved Izrahell priamo pocita, ze mu USA pridu na pomoc. Uz mu aj pomahaju ale zidia budu chciet aby aj vojensky intervenovali
ale ved vsetci o tom uz davno vedia
aj vrabce si to uz cvirikaju na strechach
„Izrael ako demokratický štát verí, že je na ľuďoch krajiny, aby utvárali svoju národnú politiku a zvolili si svoju vládu,“ uviedlo izraelské veľvyslanectvo vo Washingtone. „O budúcnosti Iránu môže rozhodnúť iba iránsky ľud,“ dodalo. Izraelský premiér Netanjahu však opakovane volal po zmene iránskej vlády – napríklad vo vyhlásení v septembri minulého roka.
tolko protireceni v jednej a tej istej vete sa len tak nevidi
inak stlae ziadna medzinarodna kritika Izrahellu a o sankciach ani tuk. V podstate si cely svet ihned osvojil, ze ten nevyprovokovany utok Itrahellu na Iran resp. ako to oni nazvali preventivny utok je uplne v poriadku. nic nove vo svete Abrahávomom
Odporúčame