Aj preto je kľúčovou úlohou novinárov šíriť overené fakty.
:DDDDDDDDD
no ale strasne ste ma pobavili teraz
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Aj preto je kľúčovou úlohou novinárov šíriť overené fakty.
:DDDDDDDDD
no ale strasne ste ma pobavili teraz
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
diplomaticky ano ale nie vojensky
zase ste obrezanym sadli na lep, ze Iran za par dni dokonci vyrobu jadorvej bomby a potom ju na nich pouzije
Nestacilo vam iracke klamstvo o existencii ZHN, vsak? proste ste nepoucitelni
dalsi konflikt len koli par sialencom z Izrahella
neboj...do tyzdna to media upne otocia a potom to tu uzitocni trolli uplne prerobia
ved uz teraz vypisuju, ze Iran utocil na Izrahell
to hej, Izrahell teraz potrebuje vsetku aka existuje.... dokonca aj tu ktora bola slubena Ukrajine :DDDD
dobry pokus :DDDDDD
alebo klames ty
ano! ty klames
klamar
nehovoriac ze ich primarne ciele boli civilisti v osobe iranskych jadrovych vedcov a nepriamo si to zlizli aj ich rodiny a civilisti byvajuci v ich susedstve ked na nich skro nadranom zbabely sionisticky rezim zautocil zo stihaciek F35 - na civilistov a este sa tym ak pred celym svetom chvali
no ked iba to ti chyba v clanku, tak my ostatni mozeme dalej kludne spavat
inak v psychológii sa voyeurizmus považuje za poruchu, keď sa stáva nutkavým a spôsobuje problémy v osobnom živote jednotlivca. uz si kontaktoval nejakeho odborneho psychologa? nie prutikara
hned zrana a uz nasraty na celu svoju existenciu a spackany zivot? za to si ale len ty sam mozes :DDDDD
samozrejme, EU "lidri" (citaj handry, rozumej štetky) mu ponuknu okamzite ze daju namisto 5% do zbrojenia 10% aby nam nebo nespadlo na hlavy
a koho uz zabil ten "vrahunsky" iransky jadrovy program? tvoje mozgove bunky ktore si nad tym iranskym jadrovym programom tak zahrial az sa ti odpalili? to nie je ale ziadna skoda
Bibi sa uz nemohol pozerat na to saskovanie Zelenskeho a tak mu uchmatol publikum aj najvacsieho sponzora
:DDDD
Rusko spustilo vyrobu vlastny dronov.... aj oni maju svoje spravodajske sluzby a monitoruju okrem primarnych rizik aj tie sekundarne
nemohli byt odkazani len na iranske sahidy, oni sa teraz havne musia spoliehat sami na seba
v ako Iraku? co to tu melies? rec je o Irane ty kecka
samozrejme ze utocil aj na civilne ciele...co nevies citat? mas to v kazdom clanku bud priamo alebo nepriamo spomenute. a su prilozene aj fotografie z izrahellskych nevyprovokovanych utokov
aby nahodou niekto aj teba a tvoju rodinu neoznacil sa bezpecnostnu hrozbu ktoru je potrebne za kazdu cenu eliminovat
to hovori ten pravy
ale zasiahli a vyznamne poskodili a ppodla vsetkeho este s tym neskoncili
co je ale pre mna najviac zarazajuce je, ze Izrahell umyselne a cielene zavrazdil iranskych vedcov (civilisti) a ich rodiny vratne ich najblizsich susedov, ked na bytovky kde spali vystrelili zo stihaciek F35 rakety
to kde sme? a ze zapad absolutne nic je vrchol cynizmu. to ani nejde oznacit za dvojaky meter. to je proste megahnus na zapadny sposob. inymi slovami, ak vas obrezani vyberu za ciel lebo si myslia, ze ich nejako ohrozujete, zabiju vas bez sudu aj s vasou rodinou a pribuznymi a nic im za to nehrrozi
nakoniec v Gaze umieraju denne stovky ak nie tisice civilistov a koho to trapi? kde su sankcie na teroristicky stat Izrahell?
znicia vam krajinu a potom povedia, ze podme rokovat o mieri
Odporúčame