vzdy lepsie ako chodit po ukrajinskych uliciach
vzdy lepsie ako chodit po ukrajinskych uliciach
hej hej...aspon na to si im dobry ze na tebe zarobia
:DDDD
paryba, nejako si stiiichla....
Zdroj tiež uviedol, že dokument obsahuje aj jednu nečakanú požiadavku, ktorou je prevzatie kontroly finančným úradom americkej vlády (DFC) nad plynovodom, ktorý tranzituje plyn ruského energetického giganta Gazprom cez Ukrajinu do Európy, informuje Reuters.
no co? naco je Trumpovi ukrajinsky plnynovod? uz vies? :DDDD
tolko písmeniek a uuplne zbytočne....
To co opakujú dokola uz roky, aby sa NATO dalej nerozsirovalo k ruským hraniciam. Nech sa NATO rozširuje v Afrike, tam to rusom vadiť nebude
Tak preto chce Trump aby USA okrem nerastného bohatstva Ukrajiny pripadol aj ten ukrajinsky plynovod 🤣🤣🤣🤣👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
USA kúpia od Ruska a potom s prirážkou predaju EU a život pôjde dalej. Aspon to nebude ale uz ten zlý rusky plyn 🤣🤣🤣🤣
Neskutočná protiruske mediálna masáž…
A co to západ trápi ako žijú ruší v Rusku a co si myslia? Nasli ste jedného a hned je z toho novy članok. No super
Ale co ty mnohobunkovec tu táraš zase? Vidíš takto vznika informačný šum. Dali by sme im na vyber. Co na tom nechápeš ty primitívny mnohobunkovec?
Ale je argument ked ta na prikaz štátu poisťovňa než tvojho súhlasu prehodí
A pokial nie je argument výška odvodov, že najprv hovorili to a potom ono tak potom o čom sa tu vlastne bavíme? Ja ti dam pracovnú zmluvu kde si dohodneme podmienky a potom na každej výplate ti to zmením ako to mne bude vyhovovať
no zda sa ze nielen dochodci a sucasne pracujuci maju obavy ale uz to postihuje mladych ludi....co sa to deje?
Proč mezi mladými lidmi prudce roste „peniafobie“ (a proč bychom se měli znepokojovat)
super, ved ano nech majú. A aké majú platy Švajčiari? Že ci si budú mat z čoho sporiť? A aj tam ho vláda ten druhí pilier neustále mení?
tak si povedzme potom aj to C - kde je vyššia životná úroveň (hoc drahšie služby)? Lebo ak je to Dánsko tak potom je to len povinný hudobný podmaz co tam kto za co platí oproti Slovensku
V tom prípade výsluhového dôchodky aj pre vodičov MHD !
Alebo Ukrajincov a migrantov do armády a polície SR 👍🏻👍🏻👍🏻
Ako boli nastavene odvody na začiatku? Ako bol nastaveny vzorec neskor? Aj tam niečo sľúbili a nedodržali
Pôvodne: 9 % / 9 % (2005).
• Zníženie: 4 % / 14 % (2012).
• Návrat cez automat: plán na 6 % / 12 %, ale v praxi sa úplne nenaplnil.
Pravidla sa neustále menia a týka sa to aj prehadzovania sporiteľov medzi fondami
no ved môžu zostat tam kde su len ten nelegalny plot nech odstránia na vlastne náklady 😉😚
kto hovorí hned o zrušení? Nebuď az tak radikálny 🙄🫣
Slovensko ma svoje historické skúsenosti s Ukrajinou co sa týka plynu, tak sa Ficovi ani nečudujem že Ukrajincov z niečoho nepriamo podozrieva 🤷🏼♂️ Nakoniec to bol on koho vtedy v Kyjeve vypoklonkovali a Slovensko muselo zatiahnuť stratu niekoľko desiatok miliónov EUR 👍🏻
Odporúčame