Neskutočná protiruske mediálna masáž…
A co to západ trápi ako žijú ruší v Rusku a co si myslia? Nasli ste jedného a hned je z toho novy članok. No super
Neskutočná protiruske mediálna masáž…
A co to západ trápi ako žijú ruší v Rusku a co si myslia? Nasli ste jedného a hned je z toho novy članok. No super
Ale co ty mnohobunkovec tu táraš zase? Vidíš takto vznika informačný šum. Dali by sme im na vyber. Co na tom nechápeš ty primitívny mnohobunkovec?
Ale je argument ked ta na prikaz štátu poisťovňa než tvojho súhlasu prehodí
A pokial nie je argument výška odvodov, že najprv hovorili to a potom ono tak potom o čom sa tu vlastne bavíme? Ja ti dam pracovnú zmluvu kde si dohodneme podmienky a potom na každej výplate ti to zmením ako to mne bude vyhovovať
no zda sa ze nielen dochodci a sucasne pracujuci maju obavy ale uz to postihuje mladych ludi....co sa to deje?
Proč mezi mladými lidmi prudce roste „peniafobie“ (a proč bychom se měli znepokojovat)
super, ved ano nech majú. A aké majú platy Švajčiari? Že ci si budú mat z čoho sporiť? A aj tam ho vláda ten druhí pilier neustále mení?
tak si povedzme potom aj to C - kde je vyššia životná úroveň (hoc drahšie služby)? Lebo ak je to Dánsko tak potom je to len povinný hudobný podmaz co tam kto za co platí oproti Slovensku
V tom prípade výsluhového dôchodky aj pre vodičov MHD !
Alebo Ukrajincov a migrantov do armády a polície SR 👍🏻👍🏻👍🏻
Ako boli nastavene odvody na začiatku? Ako bol nastaveny vzorec neskor? Aj tam niečo sľúbili a nedodržali
Pôvodne: 9 % / 9 % (2005).
• Zníženie: 4 % / 14 % (2012).
• Návrat cez automat: plán na 6 % / 12 %, ale v praxi sa úplne nenaplnil.
Pravidla sa neustále menia a týka sa to aj prehadzovania sporiteľov medzi fondami
no ved môžu zostat tam kde su len ten nelegalny plot nech odstránia na vlastne náklady 😉😚
kto hovorí hned o zrušení? Nebuď az tak radikálny 🙄🫣
Slovensko ma svoje historické skúsenosti s Ukrajinou co sa týka plynu, tak sa Ficovi ani nečudujem že Ukrajincov z niečoho nepriamo podozrieva 🤷🏼♂️ Nakoniec to bol on koho vtedy v Kyjeve vypoklonkovali a Slovensko muselo zatiahnuť stratu niekoľko desiatok miliónov EUR 👍🏻
radšej nie, jednu ohradenú uz mame a len nam špatí inak pekne námestie v centre BA 🙈
Ta by mohla konečne to oplotenie dat z Hviezdoslavovho námestia preč pripadne ak sa boja teroristov tak presťahovať do nejakého vojenského bunkra niekde v Malých Karpatoch mozeme
A to mas skade zase? Západ nam chce strašne dobre. Všetci to vieme ❤️❤️❤️
no keby zasiahol uz vtedy tak by ste o niekoľko rokov tu dlhšie vyplakavali
Kto by sa na to vedel tak dlho pozerať?
Parže KELAM?
Alláh ALLIANZ!
Nemusím si nic prečítať kedže som v tom obdobi udalosti na Ukrajine sledoval a viem svoje
Tiež ti nenútim aby si si prečítal niečo co tu napísal nebohý Boris Latta kedže viem presne aká by bola tvoja reakcia 🥹🙈🤣🤣🤣
Nechajme sa prekvapiť 😉😚
Aj by som ti uveril keby som to tu niekoľko rokov nesledoval… štipľavé komentáre aké sa tu píšu na adresu Ruska a rusov keby som ja napísal na niekoho z EU alebo USA ci Izraela tak uz mam dávno banán natrvalo 👍🏻😘
Odporúčame