Nemáš toľko chlastat a nebudeš ani grcat grcko
Nerastné bohatstvo Ukrajiny pre USA
Ukrajinska zem Rusku
EU dlhy po Ukrajine a
Sláva nech pripadne Ukrajine
No nepovedzte. A to prišlo z toho dobrého západu tieto užitočne potravinárske praktiky?
a dalsia na ciernu listinu progresivcov
esteze sa nikomu nic nestalo...po dialnici v protismere...odobrat vodicak, poslat na odvykacku a ked sa z toho dostane, tak nanovo psychotesty a autoskola ale lepsie bude ked 10 rokov vodicak do ruky nedostane
Dvorskeho si prave progresivci skrtli na zozname.... ach jaj
uvidime.... EU ma len silne reci a moc sa jej poslednu dobu nedari takze aby coskoro neriesila uplne ine problemy ako Rusko a ukrajinu
a tebe preco sa nepaci, ze Rusko na Ukrajine pokracuje v aktivnych obrannych operaciach? nepasuje ti to do Kyjevskej propagandy? Ake strasne, ze? :D Neurobi na to Alzak nejaky zakon? Aby museli media pisat tak, ako to smradlavym a prizivujucim sa progresivcom pasuje?
mamľas ťa robil a nedorobil
je to vidiet
Netrebko cvakne na ucet stvrt miliona a tebe cvaknu zuby naprazdno...ak este nevypadli po tom ako si sa na bratrancovej svadbe ozral ako prasa a vyspal sa v kanali
ked si sa ozral ako prasa na brantrancovej svadbe....to sa vyspis aj v kanali
najlepsie ale obide EU, ktoremu pripadnu vsetky dlhy Ukrajiny splacat kedze ukrosi uz nebudu mat cim
pozeraj a uč sa ty nevzdelanec
:DDDDD
to by ale USA nemohli mat problem s Cinou....Taiwan ich nenechava na pokoji, chceli by mat vsetky velmoci pod palcom tako ako si ochocili EU a vas a vedia, ze Taiwan alebo Tibet je kluc k Cine (rovnako ako bola Ukrajina klucom k Rusku) ked neprechadza zjednotena Korea po pade KLDR
:DDDD
hovori sa, ze podla seba sudim teba a na teba sa to sedi ako r!t na serbel (ktory mas namiesto hlavy)
:DDDDDD
inak sranda by bola leby USA ozaj prestali rokovat s Ukrajinou a zacali rokovat s Ruskom a aj sa dohodli kto si co z Ukrajiny ponecha, kedze Zelenskyj stale nepochopil svoju situaciu. Bolo by to zaujimave aj pre osud NATO a co by urobila EU kedze ona bez dovolenia od USA si nevie ani ticho zahresit na adresu USA
:DDDDDD
ty asi nebudes najostrejsia ceruzka v peracniku, vsak?
Šéf ukrajinských ozbrojených síl Olexandr Syrskyj v stredu vyhlásil, že ruské sily výrazne zvýšili intenzitu bojovej činnosti na východe Ukrajiny napriek nadchádzajúcemu prímeriu. Informuje o tom TASR podľa správy agentúry Reuters.
ved to je len dobre.... Ukrajina predsa vyhrava a postupuje
vsetko ide tak ako ma
od dojatia placem....
dakujeme, ze si sa nam predstavil a teraz uz mozes bežkať domkov
papaa
:DDDD
Odporúčame