no vidíš, takze nakoniec predsa len Sláva Ukrajine
:DDDD
no vidíš, takze nakoniec predsa len Sláva Ukrajine
:DDDD
Ano isteže, ako inak 🤷🏼♂️ západný svet považuje členstvo v skupine BRICS za izoláciu lebo bud si po vôli USA alebo neexistuješ
No vidíš, spýtaš sa a hned mas minimálne 3 odpovede a nápovedy preco to tak je :)
To je úžasné však?
:DDDDD
dôchodkové sporenie je dlhodobá záležitosť ale tažko sa sporí ked sa podmienky v 2 pilieri neustále menia. Koľko uz bolo zmien v 2 pilieri? A koľko ich este bude? 2 pilier do ktoreho vstupovali prví sporitelia sa dnes tomu samému len velmi malo podobá. Mozeme povedať, že sporitelia ktorí su v 2 pilieri od jeho začiatku, boli oklamaní. A najlepšie na tom bude to, že ak im vyjde nižší dovhodok ako by mali z 1 piliera len, tak to bude len ich chyba a len ich problém
Co je pre Rumunsko lepšie, opakovat prvé kolo volieb alebo rumunský majdan? Pretože ak vyhra Simion západ rozbehne pripravy na rumunský majdan 🤷🏼♂️
a ty si jej produktom
Nerastné bohatstvo Ukrajiny pre USA
Ukrajinska zem Rusku
EU dlhy po Ukrajine a
Sláva nech pripadne Ukrajine
No nepovedzte. A to prišlo z toho dobrého západu tieto užitočne potravinárske praktiky?
a dalsia na ciernu listinu progresivcov
esteze sa nikomu nic nestalo...po dialnici v protismere...odobrat vodicak, poslat na odvykacku a ked sa z toho dostane, tak nanovo psychotesty a autoskola ale lepsie bude ked 10 rokov vodicak do ruky nedostane
Dvorskeho si prave progresivci skrtli na zozname.... ach jaj
uvidime.... EU ma len silne reci a moc sa jej poslednu dobu nedari takze aby coskoro neriesila uplne ine problemy ako Rusko a ukrajinu
a tebe preco sa nepaci, ze Rusko na Ukrajine pokracuje v aktivnych obrannych operaciach? nepasuje ti to do Kyjevskej propagandy? Ake strasne, ze? :D Neurobi na to Alzak nejaky zakon? Aby museli media pisat tak, ako to smradlavym a prizivujucim sa progresivcom pasuje?
mamľas ťa robil a nedorobil
je to vidiet
Netrebko cvakne na ucet stvrt miliona a tebe cvaknu zuby naprazdno...ak este nevypadli po tom ako si sa na bratrancovej svadbe ozral ako prasa a vyspal sa v kanali
ked si sa ozral ako prasa na brantrancovej svadbe....to sa vyspis aj v kanali
Odporúčame