dupa je totalny mental, skoda nanho reagovat
vobe netusi ake zverstva banderovci pachali, to aj nacisti boli popri nich mierumilovne a humanne bytosti
dupa je totalny mental, skoda nanho reagovat
vobe netusi ake zverstva banderovci pachali, to aj nacisti boli popri nich mierumilovne a humanne bytosti
ty si dobre vygumovany
ale ze kvalitne
:DDD
ruska stopa !!!!
:))))
druhy pilier bol zavedeny preto lebo mal riesit v buducnosti problem ktory Slovensko caka - vela dochodcov, malo pracujucich. Ked sa zrusi, kto bude robit na dochodky pre "husakove deti"? Kapitalizmus priniesol opacny jav - pokles populacie. Zostava potom uz iba migracia, ktora ma ale nejasny vysledok co je vidiet uz teraz v zapadnej EU no a potom uz iba riesenia ako pracovat az do 80 - 85 rokov ci az do smrti, pripadne dalsie zadlzovanie. No neviem co ine by politici mohli tak vymysliet. Hlavne ze mnoho dnesnych dochodcov islo do dochodku uz aj okolo 50ky a maju aj vdovske a vysluhove a neviem ake este dochodky. Cele zle
Výpadok prúdu spôsobil vzácny meteorologický jav v španielskom vnútrozemí - Putin
:DDDD
odseparuj sa uz konecne do...
kde mas poistky? vypni sa uz konecne
vidim ze si na mna fixnuty... chces aj autogram?
:DDDD
to urcite :)
hlavne buko1 skoro vystrel brka, taak sa rozohnil
:DDDD
no...nic ine si mili dani ani nezasluzite
potom ked Gronsko zaberu USA mozete aspon vinu hodit za to na Rusko
:))))))
statisice? no daj svoj zdroj svojho hoaxu
:DDDD
tento uchyl nema mozgovu kapacitu aby pochopil co si mu napisal
je to len uchyl
a nemohol by nas riadit Vatikan, ked uz sme vyhlasili ten statny smutok a mame podpisanu Vatikansku zluvu? Zrusili by sme vladu aj parlament, ministerstva a urad prezidenta.... cirkev ma velke bohatstvo a mozno by sme sa konecne odlepili od dna
:DDDDD
Slovensko len neustale nieco ozdravuje (Slovensko asi permanentne fibriluje) a reformuje a utahuje opasky
vysledok toho vsetkeho je, ze sustavne padame na hubu
:DDDDD
...deregulovali ceny tepla, elektriny, plynu (okrem domácností v hmotnej núdzi)
:DDD
jeden skvely napad za druhym... a to si este pamatam ako na namestiach v 1989 tribuni sa dusovali za max 20 rokov dobehneme vyspelu zapadnu Europu
mame rok 2025, a ubehlo 35 rokov
:DDDD
pamatam si ako vyssi pocet statnych sviatkoch zdovodnovali tym, ze na SLovensku su nizsie platy oproti zbytku EU. Sme sa konecne za par mesiacov dotiahli s tymi platmi na priemer EU ked ideme skrtat? :) Nedavno som tu cital, ze sme sa skutocne posunuli ale smerom na chvost tak neviem, neviem... nemali by tych sviatkov skor zo 4-5 pridat? Ja mam aj par napadov ako sviatok svateho Volodimira alebo sviatok svatej Ursule
toto sa tu stale riesi uz ani neviem ako dlho a vysledok vsetci pozname...
ja navrhujem zrusit komplet dochodky, kto sa o seba nedokaze postarat nech skape
no nic, ideme z kopca a bude veselo. ak zacnu s prepustanim aj automobilky tak EU zacne mat uplne ine problemy ako Ukrajinu. a do toho megabalik 800 miliard EUR na program ReArm, green deal a dalsie chutovky.
keby som tu nezil tak si kupim popcorn a pustim si to kazdy vecer ako zabavny sitcom
Ursula uz dava zbohom USA a zrazu vita Aziu, to nevymyslis :DDDDD
Slovensko by mohlo zrusit parlament, vladu a aj urad prezidenta a nech nas riadi samotny Vatikan. usetria sa peniaze a vyhlasenie statneho smutku v takomto pripade nebude moct kto kritizovat
ukrajinska tovaren s nazvom SkyFall
:DDDDD
Odporúčame