ty odporny rusofil...si zato aby Rusko vyhralo lebo Ukrajina nedostane naspat svojich muzov aby ju branilo?
to by sa vam pacilo
ty odporny rusofil...si zato aby Rusko vyhralo lebo Ukrajina nedostane naspat svojich muzov aby ju branilo?
to by sa vam pacilo
uz sa tesim...no pod micík, smelo do toho
co ta zrazu zaujima co robi to zle Rusko? ved je zle tak dpc co tu hubujes???
ale Ukrajina to je ina kavicka, vsak? to je demokraticka krajina ako lusk, tam take spinavosti ako v Rusku nerobia
alebo zeby este horsie??
no kto by to povedal?
zda sa, ze ukrajinci zacinaju bojovat aj medzi sebou
ked chce EU pomoct Ukrajine tak nech posle vsetkych ukrajincov v brannom veku naspat na Ukrajinu aby mohli bojovat za Ukrajinu a nie sa v krajinach EU roztahovat a spravat ako keby im to tu patrilo. Bude ich tu niekolko stotisic, cize dost aj na dalsiu protiofenzivu proti Rusku s vyhliadkou dobytia Moskvy
:DDDD
on si llen mysli, ze nie nieco lepsie ako ostatni
typicke progresivne hovado
uz viem....pacil sa ti posledny blackout a chces ich castejsie a viac a hlavne vsade v EU
perfektne....toto ani tzch ylzch sovietov nenapadlo robit
typicky zandar, k policii sa nejde aby clovek premyslal
nezmysel s nazvom vysluhove dochodky
hehe...no nemiluj ich ked tak usilovne pracuju v prospech EU
:DDDD
no ak sa vycerpaju, maju este jadrove zbrane
uvidime kam to chce EU az eskalovat
mimochodom ten rusky ex-general a nie general (prva chyba) podla toho co pisete sa tak nevyjadril ako to mate v nadpise, ze by rad videl dobytie Kyjeva (druha chyba)
mozno by sa Moskva mohla inspirovat a zacat likvidovat vysokopostavenych ukrajincov na Ukrajine
za jedneho ruskeho 10 ukrajinskych
krmianas ukrajinskou propagandou, takze to treba brat s rezervou... s velmi velkou rezervou
keby sa bojovalo slovami tak Urajina uz davno vyhrala a podrobila si cele Rusko ale v realite rozhoduju ciny
seriozne medium, hlavne ak sa povazuje za mainstream by si ale malo vyberat ltore clanky zverejni, pripadne aspon pred zverejnenim upravi aby boli vhodne na zverejnenie
niekedy to totiz vyzera ako keby Praudu vlastnil sam Zelenskyj
no jedine, zeby Prauda pisala rusku propagandu, kedze nic ine necitam
ten je odbornik na vsetko... s nim sa neradno porovnavat... stiahne ta na svoju uroven do suterenu
ale aspon postupne zacinaju zakazovat tzv. "marice elektriny"
https://www.techbyte.sk/2025/04/mimoriadne-e…
na jednej strane bojujeme proti klimatickym zmenam a globalnemu oteplovaniu "zelenymi zdrojmi energie" a nasledne aby nam siet neskolabovala pri nadbytku el. energie tak produkujeme horuci vzduch priamo umyselne
to je velmi ekologicke tie "marice energie"
:DDD
EU ludi coskoro presvedci, ze blackoutov sa netreba bat a ze sa treba s nimi naucit zit. Je len potrebne aby ste si tie 3-dnove zasoby co tu prednedavnom zacali propagovat, rozsirili na tyzdnove zasoby na prezitie.
kto chce kam, pomozme mu tam.... zachvilku vas EU presvedci, ze blackouty nie su nic strasne a ze sa s nimi mozeme naucit zit. len treba aby ste si tie 3-dnove zasoby, ktore tu prednedavnom zacali hlasat, rozsirili na tyzdnove zasoby
tu krasne vidiet ako poniektorym individuam zapadna propaganda a media uplne vygumovali rozum. vzdy som sa cudoval ako mohli nemci ako narod povazovat zidov za nieco menej ako ludi a spravat sa bezdovodne k nim kruto a s lahostajnostou ako je zasliapnutie pavuka ich zabijat.
uz tomu rozumiem...nestane sa to zo dna na den ale ked niekomu psychicky labilnemu a bez vlastneho uvazovania ci "sedliackeho rozumu" budete neustale tlacit tieto ukrajinske bullshity, tak sa u niektorych vysledok dostavi
Odporúčame