Putin ma 72 rokov co je vek kedy ludia zomieraju prirodzenou smrtou takze ak by sa rozhodol zobrat cely svet so sebou tak nemusi nic lutovat lebo svoje si uz odzil. Biden to iste. Ale Zelenskyj by sa tak rychlo do hrobu ponahlat nemusel
Putin ma 72 rokov co je vek kedy ludia zomieraju prirodzenou smrtou takze ak by sa rozhodol zobrat cely svet so sebou tak nemusi nic lutovat lebo svoje si uz odzil. Biden to iste. Ale Zelenskyj by sa tak rychlo do hrobu ponahlat nemusel
puc riadeny z ulice v 2014 nemal nic spolocne s demokraciou
Je smutne, ze obrovska krajina s obrovskymi zasobami nerastnych surovin...
tak toto vam neustale nedava spavat co? len si predstav co by s takou velkou zemou a zdrojmi dokazali urobit USA. Aj vymazat konecne svoj astronomicky dlh bez toho aby amici tvrdo zaplakali
v prvom rade pokial sa do Ukrajiny nezacali srat USA tak medzi Ruskom a Ukrajinom nebol ziadny problem
tuto horucu polievku za miliardy dolarov ktoru pripravili a navarili USA nech si aj jedia. Ukrajina taha celu Europu do konfliktu s Ruskom. Nie je to nas problem ale niekto sa velmi snazi aby bol.
Ludia uz nacisto osprosteli, ze neustale provokuju jadrovu supervelmoc
no pokial by to bolo ako tvrdi Procko tak sa toto neriesi a takto nemedializuje
ale ako ludia poznaju Procka a jeho prchku povahu tak skor maju dovod neverit. nakoniec bez vanku sa ani listok na strome nepohne
skor verim Puskarovej kedze tam mala deti, ze pred nimi nebude nadavat niekomu
najskor tu bude mat viac kont z ktorych spamuje
prihlaseny zrejme na viac pocitacov a tak ked mu zamrzne browser tak to sem zavesi pod inym nickom z ineho PC a potom to takto vyzera
toho sa v Bruseli najviac obavaju
prave si opisal bruselsku nocnu moru
splachni sa a neotravuj
chyba ti elementarna logika a uvazovanie
jedna vec co chceli ukrajinci po mocenskom puci v roku 2014 a druhe je co realne chce NATO
idealny je sucasny stav, Ukrajina v NATO nie je ale na jej uzemi sa bojuje a umieraju vojaci ktori nepatria do NATO.
zase nemas co na praci?
a tie zapadne systemy PVO ovladaju ukrajinci tak? aj rakety ATACMS a StormShadows odpaluju sami ukrajinci bez zapadnej pomoci. Aj ich navigaciu riadi zeleny bidet
:DDD
„Vzhľadom na to, že Putin každý deň posiela na smrť na bojisko až 2000 ruských vojakov, je veľmi dôležité, aby Ukrajina dostala podporu v podobe riadne vycvičených a vybavených vojakov,“ uvádza sa vo vyhlásení britského rezortu obrany.
tolko nehlasi ani ukrajinska vojnova propaganda a to je uz co povedat
sirite tu zapadne hoaxy ako na beziacom pase denne
zakazu mu kandidovat a je to
moznosti maju neurekom
mozu ho falosne obvinit a predsa clovek co je sudne stihany aj ked plati prezumpcia neviny, tak nemoze kandidovat...
alebo sa mu stane dopravna nehoda...udany danovy unik...cokolvek
staci sa pohrabat v jeho minulosti a nieco sa vzdy najde
Matisak rumunsky precedens schvaluje
demokracia je uz iba prazdny pojem
nemyslim si, mali rozne projkety ktore dotiahli do uspesneho konca a vyhrali s USA aj Vesmirne preteky
Európska komisia v utorok začala formálne konanie proti TikToku. „Naše demokracie musíme chrániť pred akýmkoľvek zahraničným zasahovaním.
okrem USA, tie maju pravo veta na cokolvek a v pripade ich zaujmu sa musia volby opakovat v hocijakej krajine
co si bol byvaly nemecky nacista?
nakoniec ako Cina sa prisposobi aj rus situacii
a to odkial zistili, ze ma supersonicke rakety? to im dopredu oznamili rusi?
ved rus nema z cipmi z ukoristenych ukrajinskych automatickych praciek ako zostrojit taku spickovu raketu
:DDD
v diskusi k ukrizovanemu ukrajinskemu vojakovi jeho "spolubojovnikom" ani nepachli, tu zasmradili celu diskusiu na rozkaz
:DDD
Odporúčame