potom tu budete plakat za dobrym Putinom ked ho nahradi Medvedev alebo este niekto raznejsi
radsej nie, ved kto uz by to vase kvilenie chcel pocuvat dobrovolne?
:DDD
potom tu budete plakat za dobrym Putinom ked ho nahradi Medvedev alebo este niekto raznejsi
radsej nie, ved kto uz by to vase kvilenie chcel pocuvat dobrovolne?
:DDD
ozval sa kvákaj
:DDD
ale strycka Sama co byva za velkou mlakou do toho samozrejme vsetko
moze byt?
:DDD
tak sa nezabudni posmievat "pomyslenym" ruskym cervenym ciaram ako sa dnes posmieva zapadny svet ohladom jadrovych rakiet
"velmoc" ktora visi na snukre USA gati :DDD
EU nema ani vlastnu nezavislu zahranicnu politiku ale tako ako USA piska tak tato "velmoc" tancuje
keby rusi pouzili chemicke zbrane tak to pisu vsetky media a NATO na cele s USA by to zobralo ako dostatocnu zamienku aby vojensky vstupilo do konfliktu
nebyt Putina tak ten tvoj osloboditel obyvatelov (zrazu) by ani nedozil dochodku
alebo UA, keby sa nesrali do Ukrajiny a nenapchali tam cez 4 miliardy do Majdanu a predtym do Oranzovej revolucie, tak taketo by sa nedialo
ukrajinski teroristi zabijaju aj ruskych civilov, nejaky dovod sa vzdy najde
akoze nie, ved v super tajnej operacii rusi vyradili NS1 a NS2 aby nemuseli Nemecku platit pokuty a cele to hodili na ukrajincov
:DDD
Rusko by ale ako odplatu nemalo pouzit nejaky hromadny utok raketami ale cielenu likvidaciu ukrajinskych jednotlivcov. Mozu zacat Zelenskym co by usetrilo velmi vela ludskych zivotov
uz si to radsej pises aby si nezabudol?
:DDD
presne tak, to cislo bolo tusim 300 ukrajincov
a 30 vyradenych severokorjskych vojakov z bojov oznacili ukrajinska vojnova propaganda za znacne straty pre KLDR
V dňoch 14. a 15. decembra utrpeli armádne jednotky z Kórejskej ľudovodemokratickej republiky (KĽDR) značné straty pri obciach Plechovo, Vorožba, Martynovka v Kurskej oblasti - najmenej 30 vojakov bolo zabitých a zranených," uviedla ukrajinská vojenská rozviedka HUR.
pritom KLDR ma okolo 1,3 miliona aktivnych vojakov a cez 600 000 zalozakov
ste tak dosrati z rusov, ze ked si Putin prdne tak to oznacite za biologicku zbran
:DDD
urcite to neboli chemicke zbrane
nastupujuci alzhaimer
:DDD
citujem z clanku...
Podľa vyšetrovania Ukrajinskej bezpečnostnej služby Rusko od začiatku veľkej invázie vo februári 2022 nasadilo chemické látky vo viac ako 4 800 prípadoch. Od roku 2022 hospitalizovali viac ako 2 000 ukrajinských vojakov po otrave chemikáliami a traja zomreli.
takze az 3 zomreli po vyse 4800 pripadoch utokoch chemickymi latkami
to co su za chemicke bojove latky? vonavka od Gucciho?
prepacte ale tieto ukrajinske dezinformacie ktore tu sirite su uz fakt ze moc
keby rusi zautocili chemickymi zbranami tak po jednom takom utoku Ukrajina pocita obete na tisice a nie ze po 4800 chemickych utokov su traja mrtvi
samozrejme, vzdy su to "pokojne" protesty a vlada reaguje neadekvatne
desiatky rokov tieto farebne revolucie idu podla rovnakeho scenara kedze jeho reziserom je stale ten isty
samozrejme...ale ver, ze aj USA malo co robit aby tento konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou sa im podarilo rozduchat. A podarilo sa im to az na druhykrat po tom co tejto akcie investovali niekolko miliard dolarov. Po zaciatku konfliktu Rusko-Ukrajina odvtedy naliali do konfliktu na Ukrajine dalsich cez 60 MILIARD dolarov
Odporúčame