admini, čo vy na to? To je tá vaša slušná debata???
mas problem pochopit, ze si KRETEN???
palanio71 palanio71
6446594 dnes
13:26 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
admini, čo vy na to? To je tá vaša slušná debata???
mas problem pochopit, ze si KRETEN???
palanio71 palanio71
6446594 dnes
13:26 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
dokazy, kde som ja niekoho takto bezprecedentne urážal??? Ak ich nepredložíš, pouvažujem o trestnom oznámení
kde komu ja nadávam tak, ako to robíš ty??? Ty sa ešte opovažuješ napísať, že moje príspevky nie sú slušné???
Neboj, aj na teba príde.
VÁŽENÝ ADMIN, ČO VY NA TO?? tO JE TÁ VAŠA SLUŠNÁ DISKUZIA????
oni majú celkove problém s pochopením významu pojmov, s ktorými tu operujú
Minule mi tvrdil mcc322, že Macao je riadnou súčasťou Číny a vobec si nenechal vysvetliť, že Macao má štatút zvláštnej správnej oblasti Číny, podobne ako Hong Kong
Ťažko sa potom s takými diskutuje...
čo keby si skúsil komunikovať slušne? Ako by sa ti páčilo, keby teba niekto popísal, ako tupé stádo???
ČO NA TO ADMIN??? JE TOTO V SÚLADE S VAMI STANOVENÝMI PRAVIDLAMI SLUŠNEJ DISKUZIE????
naši liberálkovskí trollkovia sa tak zúfalo snažia ospravedlniť tento jej pomätený krok (alebo to nebolo jej rozhodnutie a ona iba počúva príkazy niekoho iného?), že už vytiahli aj Blahu
Len neviem, čo má Blaha s týmto spoločné
Ešte by mali vytiahnúť, Fica, Danka, Rusko a Putina :DDDDDDD
a Leško nie je kovaný marxista? Skús si vyhľadať jeho novinárske výtvory :DDDD
Keď tak čítam vyjadrenie tunajších liberálkovských trollkov, tak dospievam k názoru, že keby dnes žil trebárs Stalin a Čaputová by ho dala do svojho tímu, tak by okamžite prikyvovali hlavičkami, aké je správne rozhodnutie...
:DDDDDD
a ty si ako prišla na to, že Blaha je protieurópsky? Never všetkému, čo si prečítaš na plátkoch SME, Denník N alebo Aktuality.sk. To sú najväčšie konšpiračné plátky na Slovensku
To, že Blaha kritizuje súčasné vedenie EÚ, ešte neznamená, že je proti nemu. Keby si poriadne počúvala, čo hovorí, zistila by si, že podľa neho je EÚ skvelou myšlienkou, len ju vedú neschopní, alebo možno úplatní ľudia. Nič viac, nič menej
Ale na tebe a tebe podobných je toto príliš zložité. Vy máte radšej krátke heslá konšpirátorov, ako Havran, Smatana, Tódová a podobne
je vidieť, že si ten Blaha robí svoju prácu výborne, keď vám tak leží v krku. To je super :DDDD
ja len opakujem, čo sa snívalo v tom tvojom najdivokejšom mokrom sne, ktorým nás tu obťažuješ
macko Pú, ateraz skús niečo o Číne a Macau :DDDD
no predsa tie, ktorým sa tak nekriticky klaniate :DDDD
takže PS sú v skutočnosti kotlebovcami? :DDDD
zabudla si ešte napísať, že krepí...
Ale veď medzi ikonami sa to bávalými komunistami, prípadne SZMákmi len hemží. Je ich tam oveľa viac, než v Smere :DDDD
Odporúčame