A úporná snaha liberálkov o odstránenie Fica pokračuje.
Skúsili znežitie vraždy a popletených deciek = nevyšlo
Skúsili údajné prepojenie na taliansku mafiu = nevyšlo
Skúsili údajné telefonáty Fica s Vadalom za zneužitia talianskych novinárov = nevyšlo (talianskí novinári na túto tému už radšej odmietajú komunikovať...)
Skúsili telefonáty Troškovej s Vadalom = nevyšlo
Skúsili poľnohospodárov = nevyšlo (asi predpokladali, že Fico ich polievať vodou, ako Lipšic)
Skúsili vyrábanie pseudokáuz = nevyšlo
Tak teraz skúšajú údajných členov Smeru v východného Slovenska cez exeuroposlankyňu Smolkovú, o ktorej doteraz vedelo iba minimum Slovákov a ktorá v Europarlamente vždy hlasovala proti záujmom Slovenska. Ku nej sa pripojila aj Beňová, ktorá sa do Europarlamentu znovu dostala (zrejme bola nominovaná kvoli financiám od jej manžela)
No, a okamžite sa k tomu pripája aj Pellegríny, šéf "liberálneho" krídla v Smere

