Staníček pomýlený, toto, čo si napísal je presne taká istá somarina, ako keď si mi tvrdil, že Skoda Vagónka (vtedy pod názvom Vagónka Studénka), nebola nikdy majetkom Američanov :DDDD
Staníček pomýlený, toto, čo si napísal je presne taká istá somarina, ako keď si mi tvrdil, že Skoda Vagónka (vtedy pod názvom Vagónka Studénka), nebola nikdy majetkom Američanov :DDDD
ale predstav si, že sa dal ten syr získať aj priamo od družstva a legálne. To ty nepoznáš, že? :DDDD
Stanko, vidíš, aké nezmysly ty vieš napísať? Každý bača mal totiž možnosť v tom stáde chovať aj VLASTNÉ ovce.
Takže si znovu, ako tá zatúlaná ovečka :DDDDD
a ty si evidentne nepochopil, čo som napísal ja, že? Skús nad tým ešte chvíľku popremýšľať :DDDD
Stanko, no vidíš, a práve Ostravar patril medzi tie zaznávanejšie české piva, ale aj tak bol omnoho lepší,ako tie patoky, ktoré nám predávajú teraz
podobné, ako s bryndzou to je aj s ovčím syrom. Keď som bol mladší, vo vedľajšej dedine družstvo chovalo ovce a tak nebol problém získať od baču pravý ovčí syr
Preto viem, že skutočne pravý, nepančovaný ovčí syr doslova škrípe pod zubami. Bohužiaľ, už dávno som podobný nejedol, pretože dnes kúpite len syr, ktorý je pančovaný kravským mliekom...
nehovor, že nevieš. Veď ty vraj vieš všetko :DDDD
mal som kolegov z Kysúc, z Makova a Turzovky, a aj keď mali radšej dorbé pálené, tak pivu celkom takisto celkom rozumeli
Na rozdiel od tohto Stanka, ktorý ktorý sa tvári, že rozumie všetkému, ale v skutočnosti píše nezmysly :DDDDD
jasné. Dnes tu už jeden podobný zabávač, ako ty vypisoval svoje nezmysly a musím uznať, že ma výborne bavil. Pozerám, že si sa rozhodol nastúpiť na jeho miesto :DDDD
Tušíš vobec niečo o tom, že Československo malo jedny z najprísnejších potravinárskych noriem na svete? Veď aj preto pri vstupe do Únie bola jedna z prvých podmienok Bruselu tieto normy zrušiť. To sa už ku tebe evidentne nedostalo :DDDD
ty si bol za socializmu neslobodný? Vari len si nebol jedným z tých, koho zavreli za pašovanie? :DDDD
ak to napíšeš ty, tak to iste bude pravda :DDDD
ale veď ja viem, že vy na Kysuciach máte vysoké dochodky, lebo ste mali aj 3-4 zamestnania a teda aj veľké príjmy. :DDDDD
Predstav si, že si netrúfam hodnotiť kvalitu piva, možem akurát povedať, ktoré chutia mne a rozhodne tvrdím, že české a slovenské pivá sú podľa mňa jedny z najlepších na svete
A tom šajne, ako to teda v tej minulosti bolo, by si nás mohol poučiť. Rád sa pobavím :DDDD
keďže plno amerických firiem je pri vlastnej výrobe plne závislá na čínskych firmách, bude každá obchodná vojna, ktorá dosiahne väčšie rozmery, pre USA dosť problmatická. A to aj napriek Trumpovým siláckym rečiam.
Vlastne celý ten americký nátlak na Čínu je sposobený ekonomickými problémami amerických firiem, ktoré pri férovom konkurenčnom boji voči čínskym firmám nemajú šancu uspieť
Jasným príkladom toho je práve kauza Huawei, ktorá nie je ničím iným, než snahou potlačiť čínsku firmu a tým získať pre americké formy, ktoré jej nedokážu konkurovať svojími predraženými produktami, neférovú výhodu
Niečo podobné možme vidieť aj v prípade zbrojnej výroby, keďže Rusko, ktoré má oproti USA desatinový zbrojný rozpočet, je minimálne rovnocenným súperom najmä v oblasti vojenskej techniky. To sa už začína prejavovať aj v obchode s vojenskou technikou, kedy stále viac krajín kupujú ruské zbrane a zbrojné systémy
Stanko, ty si už aj expertom na pivo? Nielen na Zetor a Škoda Vagónka?
takže, keď to vyrábal bača, tak to bolo nehygienické???
a ty žiješ v Taliansku, či v Rakúsku?
Mimochodom, práve o tom tu píšeme, že tí tvoji skvelí kapitalisti doma predávajú potraviny kvalitné a vo východných štátoch podradné. Takže práve si potvrdil pravdivosť toho, čo píšeme. Ďakujem :DDDDD
napríklad dvojaké potraviny. O tom si nepočul? O vyprovokovaných vojnách ani nebudem písať
Odporúčame