o akých faktoch to píšeš? trebárs o tých, kde skvelé západoeurópske firmy )napríklad Nestlé) majú dve výrobne, pričom jedna vyrába pre západnú Európu a druhá pre východnú? Podľa tvojej logiky sú aj oni zdevastovaní komunistami, ktorí na nich napáchali nesmierne škody na ich ľudskom myslení a morálnych hodnotách...či?
A co to ma prosim ta spolocne s kapitalizmom?
Komunizmus dedatrocia devastoval vychodnu europu a napachal nesmierne skody na ludskom mysleni a moralnych hodnotach. Preto sa s sidenim a podvadzanim zakaznika stretnes hlavne vo vychodnej europe a cim dalej na vychod, tym to je horsie.
ole ole
6438114 dnes
16:22 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok

