celá táto pseudokauza mi pripomína pripravenú provokáciu liberálov voči cirkvi
-rómske dieťa perzekvované zlým farárom a rodičmi
-dobrý demokrat a hlavne liberál (odkedy sú liberáli aj veriacimi???) Viskupič zasiahne a chúďatku, rómskemu dievčatku pomože
Len sa tu už nespomína, že vlastne farár a rodičia detí tomu dievčetku vyšli v ústrety, keď ju vzali na toto prijímanie a to aj napriek tomu, že sa s tými deťmi nepripravovalo a ani rodičia nijako neprispeli (finančne ani inak) na túto slávnosť
Troll mirius tu píše, že vraj si zasa raz rasisti možu spokojne beztrestne kopnúť
Naopak, práve pre takých, ako on ale aj Viskupič a novinári, ktorí sa z toho snažia urobiť ďalšiu kauzu, je toto výborná príležitosť, ako si kopnúť do farára (a tým aj do cirkvi), ale aj do rodičov ostatných detí, z ktorých sú možno mnohí aj voličmi pána neohrozeného bojovníka proti rasizmu a nespravodlivost, Viskupiča...
EVIDENTNE TO JE IBA ĎALŠÍ HNUS Z DIELNE LIBERÁLKOV

