nehocor, že si voli ĽSNS :DDDDD
tvoj kámo neprislo to napísal úplne jasne. Z toho sa už nevykrútite :DDDD
ty trpíš dyslekciou? Skús si ešte párkrát prečítať, čo napísal :DDD
ako správny troll, aj on teraz bude tvrdiť, že on nič, on je predsa lietadielko :DDDD
ale no, veď som iba okopíroval tvoje výplody. Takže ty nakoniec máš aj problémy s logikou? No teda... :DDDD
naopak, ja som iba napísal, čo váš kamarát tvrdil o sebe. Nepáči sa ti to? Ale veď to je presne v intenciách logiky vašich domovských plátkov SME a Denník N :DDDD
ale veď sá si predsa priznal, že si fašista, tak čo sa teraz durdíš? :DDDD
takže výsledkom celej tejto diskuzie je, že troll neprislo vlastne priznal, že PS sú fašisti, keďže najprv napísal, že tu dnes vraj bojujú Smeráci s fašistami a potom sa pochválil, že je PS. Z toho vyplýva, že ak platí jeho obe tvrdenia, tak PS sú potom fašisti :DDDD
Dnes sa tu biju smeraci s fašistami. Ani sa nečudujem, fašisti čoskoro predbehnú Smer.
Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok Bez fotky neprislo
6443643 dnes
14:01
Ja som PS, ty inteligent.
Bez fotky neprislo
6443654 dnes
14:06 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
a to ako odporuje tomu, čo som napísal? Veď si sa sám priznal... :DDDD
nakoniec sa priznajú, že fašistami sú oni :DDDD
Dnes sa tu biju smeraci s fašistami. Ani sa nečudujem, fašisti čoskoro predbehnú Smer.
Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok Bez fotky neprislo
6443643 dnes
14:01
ty blúzniš o Rusku a ja pijem nejaký ruský šampón? Daj ešte niečo na pobavenie :DDDD
ako krásne si sa priznal, že si fašista. A ani ťa z toho nik nemusel obviňovať, ako to tak radi robíte vy :DDDDD
no, keď tu montuješ Rusko, tak asi si myslíš, že hej. Ja na zemi som, na rozdiel od teba :DDDD
a čo bolo na tom neslušné? Mimochodom, takže ty si pupuš? Koľko nickov máš? :DDDD
k tebe ešte neprišlo, že Rusko v EÚ nie je?
A to si hovoríte inteligenti :DDDD
a ešte ťa neprefackal za nezmysly, ktoré tu vypisuješ, a za to, že vlastné urážaš vlastného otca?
tento nešťastník tu dnes dokázal, že nevie ani napočítať do 5...
Odporúčame