voliči PS nič neprevzali, oni sa s tým priam rodia...nakoniec, jasne to je vidieť na Kiskovi
voliči PS nič neprevzali, oni sa s tým priam rodia...nakoniec, jasne to je vidieť na Kiskovi
nie som voličom ĽSNS a ani nikdy ním nebudem, ale toto, čo si tu napísal, človek s aspoň priemernou inteligenciou napísať nemože
Alebo nám vari chceš tvrdiť, že tí, ktorí sa tam dostali za PS/Spolu, alebo SaS, tam dosiahnú nejaké veľké veci?
Čo také dosiahol napríklad Sulík, ako poslanec Europarlamentu?
a čo potom také SaS, OĽANO,KDH, PS, tí konajú racionálne a bez očakávania nejakých výhod?
písal som o doterajšom počínaní našich "europoslancov". Čo sa týka nových, uvidíme. Nakoniec ĽSNS párkrát konala podivne, napríklad pri zákone o voľbe sudcov ÚS,...
Stanko, tadšej sa ty venuj štúdiu Zetora Brno, lebo toto ide úplne mimo teba... :DDD
výborne sa bavím na tom, ako samozvaní odborníci hodnotia, prečo tieto (ale aj predošlé) voľby dopadli tak, ako dopadli. Najviac ma vie pobaviť, ako sa tunajší liberálkovskí trolli snažia na týchto výsledkoch dokazovať, že ako vraj nejakí fašisti dostali po nose, a ako to v Europarlamente bude skvele, keďže....
Pritom, ako to bude v Europarlamente vyzerať, sa dozvieme až za pár mesiacov, kedy sa povytvárajú rozne frakcie a následne ich koalície. Aj keď ja si myslím, že pre nás, obyčajných Slovákov, Čechov, Maďarov,.... sa nič podstatné nezmení, pretože každý, kto sleduje politiku aspoň trochu objektívne vie, že už pekných pár desaťročí sú politici iba vykonávateľmi príkazov ich bábkovodičov a preto budú budú robiť to, čo im títo prikážu, bez ohľadu na to, z ktorého štátu sú,alebo ku ktorej frakcii patria
Ako inak vysvetliť, že slovenskí poslanci často hlasovali proti záujmom Slovenska a jeho občanov (migranti, dvojaké potraviny, NS2,...)
nie, trollko, ty si písal, že Zetor JE SLOVENSKÁ FIRMA, LEBO MÁ SLOVENSKÝCH MAJITEĽOV
To je poriadne veľký rozdiel oproti tomu, ako to chceš podať teraz
Takisto si vtedy tvrdil, že Škoda Vagónka nikdy nebola v americkom vlastníctve
Tak kto sa tu teraz krúti,ako had??? :DDDD
skutočne mali málo peňazí? Si si tým istý? Veď ty popieraš to, čo 89-tom "demokrati" najviac vytýkali komunistom. To bolo to, že tú zlí komunisti sposobili, že ľudia síce mali dosť peňazí, ale vraj chýbal tovar, ktorý by si mohli kúpiť
A ty ideš tvrdi\´t, že mali málo peňazí :DDDD
Len ti potom neviem, prečo a hlavne za čo si vystavali také domy...
Stančok, ja skutočne nemožem za to, že teba na družstvo nepustili, aby si tam nenarobil nejakú škodu :DDDDD
na tvojích príspevkoch je vidieť, že si bola úplne zdiktatúrovaná :DDDDD
tá Hamerikánka ma pobavila. Ak sa bude sťažovať Trumpovi, ten na EÚ a hlavne Slovensko uvalí sankcie...
stupídna je tvoja odpoveď, keďže som sa pýtal, či za komunistov ľudia nemali peniaze a ty mi odpovedáš, že vtedy neboli veľké obchody :DDDDD
Stanko, aj ty máš problémy s pochopením písaného textu? Nože, ukáž, kde som ja napísal, že Vagónka bola americká?
Rozumieš vobec pojmu VO VLASTNÍCTVE AMERIČANOV????
Dnes sa tu už podobne jeden taký prezentoval pod nickom mcc322. Keď som sa ho spýtal, či náhodou nie je Stanko1/Valdis, tvrdil, že vraj nie Ale prestávam tomu veriť :DDD
Odporúčame