je pekné, že tu tak propaguješ spoluprácu PS a Smeru a to, že vraj majú rovnakých voličov, ale to, že si na omyle dokazujú aj prieskumy, ktoré dávajú PS okolo 15%, ale Smeru voliči neubudli...
Tak kde sú tí voliči SMeru, ktorí podporujú PS?
je pekné, že tu tak propaguješ spoluprácu PS a Smeru a to, že vraj majú rovnakých voličov, ale to, že si na omyle dokazujú aj prieskumy, ktoré dávajú PS okolo 15%, ale Smeru voliči neubudli...
Tak kde sú tí voliči SMeru, ktorí podporujú PS?
chlapče, skús si najprv preštudovať aké dane majú napríklad v USA...a to tam ani väčšina ľudí nemá zdravotné a sociálne zabezpečenie
Vieš presnejšie vysvetliť, prečo by si nemal nárok na podporu v prípade straty zamestnania?
presne tak, niektorým stačí, ak im Sulík, Kiska, Čaputová, Matovič Truban,... niečo sľúbia a tí už nepozerajú, čo pre nich skutočne robia, dokonca nepozerajú ani čo títo celkove robia...
je úsmevná tá vaša úporná snaha presvedčiť iných a hlavne seba, že vraj PS uberá hlasy Smeru, pričom prieskumy nič podobné neukazujú, ale zato ukazujú prudký úbytok preferencií SaS, OĽaNO, Most-Híd
Tym je volebný potenciál PS ale aj prípadne novej Kiskovej strany. Aj preto je vidieť zvýšenú nervozitu Sulíka a Matoviča a dezertérske ambície niektorých členov týchto strán...
zase trepeš nezmysly? Za komunistov sa síce ľudia skutočne zadĺžili pri získaní družstevného bytu, alebo pri stavbe rodinného domu. S tým súhlasím. Je tu však jeden veľmi podstatný rozdiel a to v tom, že vtedy:
1. úvery mali smiešny úrok (v porovnaní s dnešnými úrokmi)
2. splátky úveru boli rozložené tak, že nik nemal problém úver splácať. Neviem o tom, žeby niekto musel kvoli neschopnosti splatiť úver, byt predať, o exekúciách ani nehovoriac
3. v prípade, že sa niekto dostal do napríklad z dovodu zdravotných problémov do situácie, že nebol schopný splácať, nemal problém sa s bankou dohodnúť na zmene splátok, dokonca aj na odpustení časti dlhu
4. existoval rozsiahly komplex roznych výhod, napríklad od zamestnávateľov, ako tzv. nenávratné požičky v prípade odpracovania určitého počtu rokov vo firme, výhodných požičiek pre mladých manželov (nezamieňať s tzv. mladomanželskou požičkou)
Kvoli stavbe bytu alebo domu sa nik nedostal do existenčných problémov, ako je to bežné dnes
Stanko, ale to nie je úspech Kisku, ani Matoviča, ale hlavne Smeru, ktorý je vo vláde už 12 rokov, takže si práve vychválil Smer :DDDD
konečne si to pochopil. Presne tak, všetko má svoje hranice. Ty obviňzješ iných, tak čakaj, že ti to vrátia
Premýšľaj nad tým, čo píšeš, či tým náhodou iných neurazíš
Neviem, čo si v živote zažil ty, ale práve kvoli udavačom som si zažil zopár výskuchov na ŠTB a preto som na toto veľmi háklivý
Na druhej strane, na sprostých ľudí, ktorí urážajú iných, budem poukazovať vždy
naopak, píšem presne podľa tvojej logiky. Nechutí?
To je tvoj problém, aspoň možno budeš premýšľať nad tým, čo píšeš...
Stanko, znovu trepeš nezmysly, ako v prípade Zetoru...naštuduj si poriadne veci, kým sa ku niečomu vyjadríš
Chceš vari tvrdiť, že napríklad misia na Balkáne bola kamarátskou návštevou partičky futbalistov?
Prečo sa snažíš za každú cenu sa vyjadrovať k veciam, ktorým nerozumieš?
tvoja otázka je od začiatku nezmyselná.
Prečo? Nuž premýšľaj
Skús sa zamyslieť, či presun vojakov na misiu a z nej je súčasťou vojenskej akcie alebo nie...
Aj ten kuchár dostane rovnakú úctu, ako ten, koho priamo zastrelili. To by si mal vedieť
Podľa tvojej logiky by vojaci, ktorí priamo nebojujú, ale sú napríklad súčasťou vojenskej logistiky vlastne ani nemali nárok na označenie ako vojnový veterán...
Uvedomuješ si, že si týmto slovíčkarením úplne mimo?
ale tá otázka platí aj na teba
opakujem otázku:
myslíš, že ak podpíše zmluvu o dislokácii US vojsk na našom území, nasledujúca vláda ju zruší?
Stanko/Valdis od teba, ako odborníka na Zetor a demografické zloženie Havířova to skutočne sedí :DDDD
Kiskova návšteva u Trumpa je nezmyslom? Vlastne, ani netušíš, že si po prvýkrát si napísal pravdu. Je nezmysel čakať, že niekto z relevantných svetových politikov pzve Kisku na návštevu :DDDDD
on si myslí, že každý je ako on :DDDD
vieš, vymeniť ministrov ešte neznamená, že sa výrazne zmení politika. Skús si pozisťovať, ako funguje v USA riadenie štátu, pozisťuj si niečo o tom, kto je v za politikmi a podobné veci a možno pochopíš, že si úplne mimo realitu
aby si sa nedivil :DDDD
Ale ešte chvíľu o mne píš, ako o udavačovi a možno si ťa všimnem ja a padne nejaké to trestné oznámeníčko...
Myslíš, že je nemožné zistiť pravú identitu?
Stanko/Valdis, to vieš, ja nie som expert na Zetor ani na demografické zloženie Havířova :DDDD
tiež si myslím, že to nie je náhoda, že odrazu tam pozvali Pellegrínyho, ale aj Babiša...časom uvidíme, o čo išlo
Odporúčame