liberálna spodina dostala pokyn trollovať aj pri tomto článku. Tódová im napísala, čo majú rozširovať :DDDD
liberálna spodina dostala pokyn trollovať aj pri tomto článku. Tódová im napísala, čo majú rozširovať :DDDD
zase sa ozval expert na všetko z Kysúc. Nevedel som, že si odborníkom na osobný život Dana Nekonečného...
čo má Šefčovič spoločné s článkom, v ktorom sa píše o Sulíkovi a Čaputovej?
ako ty vieš krásne každého ohodnotiť. Každý je hlupák, iba ty si lietadielko
A ešte mi skús ukázať, kde a kedy som ja napísal, že na Slovensku sa nekradne, ty lietadielko
Ja ti skutočne nemožem za to, že máš problém pochopiť aj krátky písaný text...:DDDD
no, d teba toto hodnotenie skutočne sedí. Nedaj sa vysmiať. Už mamka Forresta Gumpa hovorievala, že pre hlúpeho každý hlúpy :DDDD
ani netušíš, aký nezmysel si znovu napísal...ja, na rozdiel od teba žiadnych milovaných politikov nemám. Avšak, život ma naučíl, že ak niekto iných obviňuje z niečoho nekalého, žiadam dokazy. Na mňa prázdne reči typu "Jano je zlodej" nezaberajú
Zato niekom bohate stačí, že mu napríklad Kiska nahučí, že všetci o ňom klamú a o opaku ho nepresvedčí ani súdne rozhodnutie o pozemku, ani podané účinné ľútosti a podobne...
Tu je ten rozdiel medzi nami
Stanko protežoval Fica v rokoch 200-2006? Priznaj, že si znovu nepochopil, o čom som písal... :DDD
Stanko/Valdis, vari ideš tvrdiť, že ste Sulíka neprotežovali? :DDDD
Neviem, či sa Fico o niečo snaží, ale Kiska sa rozhodne snaží v slovenskej politike zostať a to aj napriek tomu (alebo práve pre to?), že sa sám sprofanoval
kšeftami s pozemkami,
založením v banke cudzieho penziónu,
daňovými podvodmi
úžerou
nezákonným požičiavaním vlastných financií pod zámienkou sprostredkovania požičiek
podvodmi pri vlastnej kampani
a ktovie, čo všetko ešte o ňom verejnosť nevie, ale už toto bohate stačí na to, aby prestal otravovať občanov tohto štátu
Nešťastník, ktorý celý svoj pontifikát nebol schopný dať rozhovor žiadnym relevantným médiám, a ktorého nepozval žiadny svetový politik sa odrazu snaží prezentovať, ako veľký politik, mysliteľ a moralista :DDDD
najviac sa na ňom priživujú tí "slušní" Asi,ako sa havloidi priživovali na Krylovi...
zatiaľ tu kvičať počuť len teba...
mariussko, aj si si prečítal, čo si vypotil? V roku 1919 bol zaiste presvedčený a zarytý antikomunista a dokonca aj globalizátor a bojovník za práva migrantov... :DDDD
to si vážne taký naivný, alebo iba plniš nejakú objednávku?
je zábavne sledovať, ako tí, ktorí ešte pred pár dňami Sulíka velebili, mu teraz nevedia prísť na meno...Evidentne prišiel nový manuál a Sulík už nie je in :DDDD
to myslíš Sulíka, Matoviča a Kisku?
vážne? A prečo útočia teraz? Veď, ak platí tvoja teória, tak by nemali na Smer útočiť ani teraz...či?
Stanko/Valdis, ale veď ešte nedávno ste Sulíka tak protežovali a odrazu toľká nevraživosť voči nemu... :DDDD
samozrejme, že je tu nespokojnosť. Tá je vždy. Zvlášť, ak je tak masívne podporovaná médiami,ako sa to deje v súčasnosti
Navyše, ak tie médiá a rozni "aktivisti" sú financovaní zo zahraničných peňazí. Znovu sa opakuje situácia z čias Mečiarovej vlády, kedy sa za cudzie peniaze platila propaganda proti vláde, ktorá mala za následok jej pád a následné Dzurindovo 10-ročné bačovanie a rozkrádanie štátneho majetku. Oproti tomu sú Smeráci iba príštipkári
ale veď donedávna bol spolu s Matovičom a Kiskom jedným z vašich idolov :DDDD
Odporúčame