no vidíš, ale keď médiá a diskutujúci napádali manželku kandidáta na prezidenta, to ti nevadilo. Vtedy som od teba nečítal žiadne výhrady...
Takže jedni áno, druhí fuj???
no vidíš, ale keď médiá a diskutujúci napádali manželku kandidáta na prezidenta, to ti nevadilo. Vtedy som od teba nečítal žiadne výhrady...
Takže jedni áno, druhí fuj???
no vidíš, a teraz skús ešte rozanalyzovať, kto tu najviac rozsieva nenávisť. Trochu ti našepkám: pozri na príspevky v tejto diskuzii, kde poniektorí okamžite podprahovo napádajú Blahu, alebo o tom, ako poniektorí (práve z vášho tábora) tak radi píšu nezmysly, že Harabín preto vyhráva súdy, lebo zastrašuje sudcov, iní zase píšu, že sa so sudcami delí o peniaze
Len zabúdajú, že on povyhrával aj na medzinárodnom súde. Aj tam sa delil so sudcami alebo ich zastrašoval?
Už je načase,aby sa tu mohlo diskutovať len pod vlastnou identitou
ja, a nervózny? Omyl, ja sa výborne bavím na nezmysloch, ktoré tu vypisujete :DDDD
Nevieš, kedy to má ísť ku Trumpovi Kiska?
nevieš, kto je Soukup? Opýtaj sa pani skvelej novinárky Tódovej. Iste ti to vysvetlí :DDDD
zase píšeš o niečom, čomu nerozumieš...
no vidíš, na Denníku N nedovolia ani slobodu vyjadrovania, ktorá patrí ku základným ľudským právam. Oni potrebujú len svoje propagandistické článočky, ktorými bez dokazov obviňujú každého okolo seba
To je demokracia po liberálnu?
nehovor, skutočne? :DDD
o akom dobrom mene to blúzniš? :DDDD
Tomáško, a čo povieš na všelijakých tých pobirmovaných, dalekoodbratislavy, mudras.totov, pupuškov, vukov, Stankov/Valdisov a mnohých ďalších z "elitnej" jednotky, ktorí tu vo veľkom iných nálepkujú ako hlupákov, primitívov a podobne?
To je v poriadku?
je vidieť, že si skutočný odborník na diplomaciu. Myslíš, že ak by podpísal napríklad zmluvu o dislokácii US vojsk na našom území, budúca vláda by ju zrušila?
máš link na tento sľub?
ty nevieš, kde boli nasadení? Nuž, čo povieš na Juhosláviu, Maltu Golany, Irak,...?
Je jedno, či zahynuli v bojovej akcii alebo nie, doležité je, že zahynuli vo VOJENSKEJ misii v cudzom štáte.
Takisto skús vysvetliť, čo ty považuješ za bojovú akciu, lebo vidím, že tejto pojmológii evidentne nerozumieš
prečo trepeš takéto nezmysly???
skús najprv popremýšľať, kým niečo napíšeš.
Poviem ti to takto:
1.čs. armáda patrila medzi najrešpektovanejšie na svete a s týmto faktom neurobíš nič
2.nech už boli tí Sovieti (na tvoje veľké prekvapenie, nie Rusi,ale Sovieti. popremýšľaj, prečo...) akíkoľvek, jedno je fakt. Za VZ naši vojaci nemuseli chodiť bojovať a umierať do cudzích vojen,ako to je dnes. Jediné misie, ktorých sa zúčastňovali slúžili na výcvik miestnych jednotiek a aj to iba v Líbyi...
trochu sa posnaž a potráp hlavičku a iste na to prídeš
prečo máš stále to nutkanie písať o veciach, ktorým nerozumieš?
palenčiarik, vážne chceš tvrdiť, že Ukrajinci nemajú prístup na náš pracovný trh? Čo povieš na tie milióny Ukrajincov, ktorí pracujú po celej Európe?
Skús najprv premýšľať, kým niečo napíšeš
za chvíľu bude Denník N písať o Harabínovi nezmysly a ako dokaz bude dávať Wikileaks
Odporúčame