Stanko, ty si expert na všetko, najmä na Zetor. Tak to zober ty :DDDD
Stanko, ty si expert na všetko, najmä na Zetor. Tak to zober ty :DDDD
Stanko/Valdis, a čo Zetor? Povieš nám aj niečo o demografickom zložení Havířova?
ty si myslíš, že po nástupe Trumpa vymenili celú administratívu? Skutočne? :DDDD
máš dokazy, že som ja niekoho udal???
Znovu urážaš bez dokazov?
Prečo by som ťa mal udávať? Stačí, ak si to Harabín alebo niekto z tých sudcov všimne a máš to :DDDD
toto nie je dokaz. Ak nemáš dokazy, tak riskuješ možno aj trestné oznámenie za poškodzovanie dobrého mena...
ale nehovor, skutočne sa nedá s korupciou bojovať? Tak požiadaj Tódovú a iných "investigatívcov". Oni ti iste radi proti Smeru pomožu
Alebo sa zmožeš iba na písanie spoza klávesnice?
žeby napríklad takto?
Že je Harabin protištátny živel, vie každý súdny človek
Cez nastrčených sudcov obral daňových poplatníkov o státisíce.
Bez fotky mirius
včera
20:20
vieš svoje tvrdenie aj dokázať, alebo len sproste Harabína napádaš, lebo ti nevyhovuje?
asi toľko, že tu napádaš iných, ako neslušne niekoho napádajú a pritom sám nemáš problém písať tieto nezmysly
Ja som, na rozdiel od teba veľmi kľudný a preto nepotrebujem nikoho napádať,ako ty :DDDD
pre miriusa to je príliš zložité. On má jednoduchšie videnie
Že je Harabin protištátny živel, vie každý súdny človek
Cez nastrčených sudcov obral daňových poplatníkov o státisíce.
Bez fotky mirius
včera
20:20
ja rýpem a zamieňam? Veď som sa le spýtal, či vieš, čo píšeš...aj o Harabínovi si písal, že vyhrával súdy cez nastrčených sudcov...
mirius, vieš toto dokázať? Daj pozor, aby si nezistil, že ten Harabín, ktorý vraj škodí Slovensku, ťa nežaloval, lebo toto už hraničí s trestným činom.
Dokonca by ťa mohli žalovať aj tí sudcovia :DDDD
Že je Harabin protištátny živel, vie každý súdny človek
Cez nastrčených sudcov obral daňových poplatníkov o státisíce.
si si istý, že vieš, čo píšeš?
Eset može napariť tak vieš čo :DDDDD
odrazu ty nie si strážca médií, ale o iných médiách nemáš problém písať, keď píšu nie podľa tvojho manuálu? A kedy si protestoval pri urážkach, ktoré tu predvádzajú dikutujúci,ako napríklad pobirmovaný?
Ale v inom prípade píšeš o hyenách
Takže kto má zúfalé nápady?
kto bol protikandidátom Čaputovej? Vyhľadaj si,ako sa médiá a diskutujúci vyjadrovali o jeho manželke...a nedávaj takéto hlúpe otázky
no vidíš, ale takisto sa delil so sudcami? Alebo ich vari zastrašil?
Mal by si radšej sa venovať Zetoru, v tom si zábavnejší. Tu si iba smiešny :DDDD
Stanko, nože nám povedz,akú voľbu to máme pri USA? Vari tú, že možme stíhačky slobodne kúpiť alebo áno?
A teraz daj tú o Zetore
o dobrom mene firmy, ktorá sa snaží ovplyvňovať politiku? Aké dobré meno má ten, kto financuje novinárov, ktorí bez dokazov obviňujú politických oponentov zo spolupráce s mafiou, dokonca ich bez dokazov spájajú s vraždou???
Tak kto je potom chudák?
O tej úspešnosti sa takisto dá polemizovať. Ktovie, čo je za tou úspešnosťou...
Ja sa celkom teším, až ho zažalujú. Bude to veľmi veselý proces. Iste sa dozvieme veľa zaujímavých informácií, lebo Blaha určite nie je Tódová a veci, kotré rozpráva, má iste dokazne podložené
Tipujem, že Eset bude žiadať, aby bol prípadný proces bez verejnosti a Tódová bude počas neho masírovať verejnú mienku
Takže vydrž, čas ukáže
Odporúčame