o nič menej, než výpovede Lipšica alebo Haščáka
o nič menej, než výpovede Lipšica alebo Haščáka
skvelý hokejista a ešte lepší tréner!!!!
Česť jeho pamiatke
takže každý, kto nie je liberálko, je zákonite fašista?
v tomto s tebou možem len súhlasiť. Niekto chcel byť moderný a dopadlo to trápne
už sa balíš brániť Európu? Mal by si :DDD
jasné,nemožno...a máš ešte nejakú podobnú múdrosť na sklade?
Skús sa opýtať hercov,ako sa dá perfektne naučiť text, aj keď neovládaš reč. Kedysi som perfektne ovládal Alevisovú pieseň Love me tender a to včítane výslovnosti a pritom som vtedy po anglicky nevedel okrem yes a no nič
Čím to asi bolo? Čo myslíš?
ale veď ten jej čítaný prejav je už dávno známy. Znovu si objavil Ameriku :DDD
Len smola, že nič nedokazuje...
Stanko, priznaj že si znovu nič nepochopil :DDD
a čo to mení na skutočnosti, že klame, kade chodí? To si pochopil?
nemhovor, ani ynteligent,ako ty nechápe? :DDDD
to mi ťa je ľúto, keď musíš sedieť v pivnici :((((
To ťa ani domov nepustia, hnusáci?
presne tak, ynteligent, ako ty nechápe :DDDD
ale Stanko, už vidíš fatamorgánu? Už som ti predsa písal, že štekot je tvoja doména
Hav, Zetor je slovenská firma
Hav, lebo má slovenských majiteľov
Hav, VW je slovenská firma
Hav, lebo má nemeckých majiteľov :DDDDD
ale no, mozgovec, keby,keby,keby...keby si viac premýšľal, netrepal by si, že Zetor je slovenská firma :DDDD
natvrdo,alebo natvrdlo?
jasné, kvoli vyššej medzinárodnej funkcii :DDDD
ale Stanko, štekot je predsa tvoja doména. Kdeže by som ja tebe šiel konkurovať... :DDD
len,aby to s jej prezidentovaním nedopadlo rovnako,ako s advokáciou :DDD
Odporúčame