samozrejme, a Microsort slovenská, lebo majú na Slovensku pobočku :DDDD
Človeče, ešte dlho sa budeš takto zhadzovať?
Dokážeš rozlíšiť medzi sídlom firmy a sídlom jej zahraničnej pobočky? :DDDD
samozrejme, a Microsort slovenská, lebo majú na Slovensku pobočku :DDDD
Človeče, ešte dlho sa budeš takto zhadzovať?
Dokážeš rozlíšiť medzi sídlom firmy a sídlom jej zahraničnej pobočky? :DDDD
vidíš, a taký mozgovec, ako ty nepochopil, že ona nepísala o Clintonovi,ale o Clintonovej :DDDD
jasné, asi ako Zetor Brno=slovenská firma, že?
nevedel som, že v tom rozhovore išlo o prednášku o zahraničnej politike v Oxforde :DDD
A ešte, čo s tým má Gašparovič?
kdeže ja, a génius. Iba obyčajný Slováčisko. Ja si predsa nemožem osobovať to, čo už dávno patrí tebe :DDDD
To vieš, že dvojzmyselné otázky a chytáky...
Asi to pre teba bude novinkou,ale BBC nie je Denník N. Oni zachovávajú aj určité dekórum pri rozhovoroch. Ale toto je na teba príliš komplikované :DDDD
A teraz ešte, VW je slovenská alebo nemecká firma?
HURÁÁÁÁ!!!! HURÁÁÁÁÁ!!!!
troll Stanko už pochopil, že Zetor je česká firma. Takže sa mi ho podarilo aspoň niečo naučiť :DDDD
A teraz ešte jedna otázočka: bola firma Škoda Vagónka niekedy vo vlastníctve Američanov?
a väčšina Slovákov sa chválila, že nemá problém komunikovať v angličtine?
nehovor, skutočne? A na to si prišiel podobnou logikou,akou si prišiel na to, že Zetor je slovenská firma?
Stanko, a aj v Brne si bol?
on, chudáčik, najprv píše a až potom premýšľa...ak vobec
a podľa mozgovca je Zetor slovenská firma...
ty si evidentne nepochopil, o čo ide, že?
aha, ja som nepochopil a ty si naletel scaramenovi :DDDDD
a pupuššš nie je vari tvoje meno? Nehovor, že nie je :DDDD
Ale načo tá agresivita? Veď vy ste predsa slušní a múdri a to si ani nepochopil, že som si rýpol? Myslel som, že si múdrejší, pupuššš :DDDDD
si si istý, že všetky vlastnia Slováci?
A čo plagáty? Všetky sa tlačili na Slovensku?
nehovor, vari si sa pridal k nám? Alebo si iba nepochopil, čo chcel scaramen povedať? :DDDD
hlavne, že ty vieš, pupuššš....
Ja ľudí nazývam ich menami a nie nejakými výplodmi chorého mozgu. To robia len pubertiaci :DDDDD
každá otázka na ňu je predsa útokom. To nevieš?
odkiaľ vieš, že to zadali slovenským agentúram, keď PR jej robil Izraelčan?
Odporúčame