a vy za LEN-ONA-onou? :DDD
a vy za LEN-ONA-onou? :DDD
to vieš, že debakel, len neviem, prečo tu potom tak trollujete za Čaputovú. Veď,ak je taká krásna a múdra, tak nepotrebuje obhajobu od trollov :DDDD
to vieš, že pomáha...:DDDD
nešahajte mu na ikonu barbinovskú :DDDD
jasné, aj u teba to je iba preklep,ako u tvojho kámoša? Vy ste takí preklepaní :DDDD
ja vidím, ako sa zabávaš, až z tej zábavy robíš po dva preklepy v jednom slove :DDDD
aký to je ten holí pupok?
vy ste niekam nastúpili? :DDD
o akej síre to blúzniš? Podľa teba je legitímna otázka na jej jazykové schopnosti sírou?
Skor to, ako ju bránite a to aj písaním nezmyslov, ukazuje na vaše zúfalstvo. O psychike väčšiny vašich trollov ani nemá cenu rozprávať, tú ukazujete urážkami, ktoré tu používate...
trolko, ale veď ja iba vašu medecínu používam. Nechutí? :DDDD
ale jasné, veď ja viem, že ty vždy iba preklep,ale iní rozhodne hlúposť...čo už s tebou, keď si taký preklepaný? :DDD
a čaputoovce podľa čaputovej :DDDD
čože, aj v Canada idú brániť Čaputovú? :DDD
no nič, človek sa vždy učí a ja som sa práve poučil, že teba chváliť nemá zmysel, takže to bolo prvýkrát a aj naposledy
Takže paranojijk bol iba preklep? Vlastne dva preklepy v jednom slove?
aha, takže čaputoovce neexistujú. A súmračníčkovia?
Vidím, že teba nemá zmysel pochváliť, lebo okamžite nadobúdaš pocit geniality,ale do tej ti ešte poriadne veľa chýba. Vlastne sa ku nej ani nepribližuješ :DDDD
nižšie som ťa pochválil, tak si to nekaz týmito nezmyslami :DDDDD
ale veď ja som úplne kľudný. Vlastne sa na tebe výborne bavím :DDDDD
Odporúčame